Naga Marketsblockchain technologyNa początku roku 2019, a dokładniej styczniu, świętowaliśmy pierwszą dekadę upublicznienia pierwszych walut cyfrowych, co jest także równoznaczne z pojawieniem się bardzo rewolucyjnej technologii blockchain. Czy Polacy interesują się tą technologią? Na to pytanie na antenie Comparic24.tv odpowiada Sławomir Cieśliński z Medien Service.


Blockchain ważniejszy niż sam Bitcoin

W niektórych kręgach i rozwiązaniach biznesowych, o wiele bardziej rewolucyjnym i znaczącym wydarzeniem jest fakt pojawienia się technologii blockchain niż samych kryptowalut, które budzą często bardzo skrajne emocje. Czy po pierwszych 10 latach funkcjonowania walut kryptograficznych i infrastruktury blockchain nadal można nadal uważać tą technologię za przyszłościową? I jak to wygląda w kontekście Polski? Więcej na ten temat dowiesz się oglądając cały materiał do czego gorąco zachęcamy!

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here