Naga Markets

W przedostatnim odcinku cyklu prowadzonego przez Filip Dzięciołowskiego ”Web3’n’more” pojawił się projekt Chain4Energy. Dzięciołowski rozmawiał z CEO firmy – Dominikiem Skrobaczem – oraz dyrektorem ds. IT – Grzegorzem Sikorą – o działaniach projektu.

Zdecentralizowana społeczność energetyczna

Celem projektu jest zapewnienie określonych benefitów dla wytwórców energii. Nagrody za prowadzenie działań mający na celu wytwarzanie energii ma za zadanie przyczynić się pozytywnie do szerzenia popularyzacji rozwiązań OZE i redukcji CO2.Handluj kryptowalutami w formie CFD razem z Capital.com. Uzyskaj dostęp do tysięcy rynków na całym świecie

ZACZNIJ INWESTOWANIE

Chain4Energy opracowało własną zdecentralizowaną platformę, która wykorzystuje tokenomię i technologię blockchain do zrealizowania use case’ów biznesów mający na celu edukację z zakresu zielonej energii i pozyskiwania partnerów do jej wytwarzania.

Projekt niedawno zakończył air drop swojego tokena C4E, a na przyszły rok planuje uruchomienie specjalnej aplikacji mobilnej. Więcej na temat działań Chain4Energy dowiecie się z tego nagrania.

Autor poleca również: Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Redaktor sekcji kryptowalutowej Comparic.pl. Swoją przygodę z rynkiem cyfrowych aktywów i technologii blockchain zaczynał jako redaktor w Bitcoin.pl, największym polskim portalu o kryptowalutach. Absolwent Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj