Naga Marketsnapis blockchain ułożony z klockówCezary Świerszcz, Prezes Zarządu, Bacca, Współprzewodniczący Rady Programowej InsurTech Digital Congress oraz Monika Nowak, Dyrektor Departamentu Projektów Strategicznych, MMC Polska, byli gośćmi Adama Raka w programie Na Tapecie. W trakcie programu poruszono między innymi zagadnienia konferencji FinTech & InsurTech, która odbędzie się już w tym tygodniu w Warszawie.


Blockchain, nowoczesne technologie oraz regulacje innowacyjnych branż

FinTech & InsurTech Digital Congress to forum wymiany myśli oraz zawiązywania strategicznych partnerstw, czerpiących z międzynarodowych doświadczeń. Z sukcesem zrealizowana jesienna edycja kongresu zebrała szerokie zainteresowanie prezentacją aktualnych trendów dotyczących m.in. szans i zagrożeń cyfrowego świata, technologii blockchain, zastosowania chatbotów, AI, machine learning, regulacji, czy sposobów transakcji.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here