Naga MarketsblockchainGościem ostatniego programu „Blockchain dla dzieci” była Izabela Murawska, biegły rewident, a od 4 lat specjalista od technologii blockchain. Prowadzący Mike Satoshi zauważa, iż edukacja najmłodszych w tej młodej dziedzinie jest szczególnie ważna patrząc przez pryzmat przyszłości. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka.


Blockchain jako zagadki i bajka dla dzieci

– Nasza książka dla dzieci o tematyce blockchain jest w trakcie tworzenia. Powinna mieć około 40 stron z nakładem około 2 tysięcy. Bajka dotyczy cyferki, która podróżuje i poznaje świat matematyki wchodząc z czasem w trudniejsze tematy tj. kryptografię czy algorytmy. Teksty mamy gotowe, jednak aktualnie szukamy grafika – powiedziała Izabela Murawska.

Satoshi zauważa, iż również należy zadbać o edukację rodziców.

Zadbaliśmy o słowniczek w książce, który wesprze rodziców, gdy ich dziecko zada trudne pytanie w tematyce blockchain. Nasza fundacja prowadzi również edukacyjne zajęcia dla dorosłych – dodała.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here