Naga MarketsPrzedsiębiorstwo Blockchain.com poinformowało we wtorek na swoim blogu, że wraz ze wprowadzeniem pełnej obsługi kryptowaluty XLM (sieć Stellar) do swojego portfela, ma zamiar rozdać $125 milionów w darmowych tokenach. Na środki może liczyć ponad 30 milionów użytkowników korzystających z usług kryptowalutowego portfela.


Największy airdrop i giveaway w historii rynku kryptowalutowego?

„Blockchain nigdy nie pobiera opłat za dołączenie do naszej platformy, tak samo nie zostawiamy dla siebie pojedynczego XLM. My rozdajemy je wszystkie. To naprawdę sporo tokenów do dystrybucji. W rzeczywistości jest to największy airdrop w historii kryptowalut i prawdopodobnie największy w historii giveaway dla konsumentów”informuje Blockchain.com na swoim blogu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak tłumaczy przedsiębiorstwo celem tak dużego airdropu jest zachęcenie posiadaczy portfeli Blockchain.com do korzystania z tokenów sieci Stellar. Jako, że otrzymają je za darmo nie będą musieli ich kupić lub wykopać, mogąc całkowicie za darmo przetestować użyteczność rynkową nowej generacji e-monet.

„Nasz portfel będzie obsługiwał Stellar, ponieważ jego sieć jest zbudowana pod kątem skalowalności. Autorski token XLM umożliwia szybkie, tanie, ogólnoświatowe transakcje, nawet jeśli miliony ludzi korzysta z niego na raz. Stellar może nawet tworzyć własne tokeny reprezentujące rzeczywisty świat lub wirtualne dobra i usługi. Wreszcie, Stellar posiada światowej klasy społeczność programistyczną i tętniący życiem, funkcjonujący ekosystem” – dodaje Blockchain.com.

Informacja pojawia się w momencie gdy Ludowy Bank Chin w swoim najnowszym raporcie dotyczącym stabilności finansowej opisuje airdropy jako „zamaskowane ICO”. Bank centralny zachował swoją antykryptowalutową postawę. Initial Coin Offerings zostały określone jako nielegalny sposób pozyskiwania funduszy.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Stellar Lumens zyskują 3,5% po informacji o airdropie

W pierwszej chwili po publikacji informacji notowania XLM wzrastały o około 3,5%, testując poziomy ostatni raz obserwowane pod koniec września. Nadal cenę blokuje jednak istotna strefa oporu na 0,26 USD.

Lumen na wykresie

Chcąc zobaczyć silniejsze umocnienie, XLM/USD musi pokonać wspomniany obszar lokalnych maksimów, co otworzy drogę w kierunku szczytów wrześniowych powyżej 0,30 USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here