Naga MarketsBlockchain - case studies dla programistówBlockchain został okrzyknięty rewolucyjną technologią. Dla świata transakcji stał się tym, czym Internet dla globalnej komunikacji. Mówi się, że to system nie do złamania, bo żeby to zrobić, potrzebna byłaby moc obliczeniowa równa połowie Internetu. Bez wątpienia to technologia, która wchodzi mocnym krokiem do branży finansowej oraz technologicznej. To jednak początek rewolucji.


Co niesie za sobą technologia Blockchain?

Już w najbliższą środę (27 lutego 2019), w warszawskim centrum biznesowym Startberry odbędzie się meetap organizowany przez infoShare Academy oraz Nextrope lab. W ramach tego ego eventu będzie można wysłuchać prelekcji specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją praktyczną wiedzą w tej dziedzinie. Pełną agendę wydarzenia prezentujemy poniżej:

  • 18:00 – 18:10 – rozpoczęcie
  • 18:10 – 18:55 – Transformacja cyfrowa w branży – studia przypadków implementacji Blockchain w zakresie badań i rozwoju – Tomasz Kozar (Microsoft)
  • 18:55 – 19:40 – Rozwijanie korporacyjnych aplikacji blockchain na platformie Hyperledger Fabric i IBM blockchain – Maciej Jędrzejczyk (IBM)
  • 19:40 – 19:50 – przerwa
  • 19:50 – 20:20 – Case Study: Trwały nośnik oparty o Ethereum – Piotr Adamczyk (Alior Bank)
  • 20:20 – 21:00 – networking

Jeśli programujesz i interesujesz się rozwojem technologii blockchain, to spotkanie jest dla Ciebie. Ponadto, podczas spotkania odbędzie się konkurs z nagrodami, które mogą Was bardzo zainteresować.

Na każdą prezentację przewidziano od 30 do 45 min wliczając w to Q&A. Wstęp na Meet-Up jest bezpłatny. Obowiązuje jednak rejestracja która dostępna jest na stronie internetowej: http://bit.ly/2DrEqOwConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here