TMS


Niezmiernie miło nam poinformować, iż portal Comparic.pl objął patronatem medialnym kolejne spotkanie biznesowo – edukacyjne organizowane przez Blockchain Alliance wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego oraz Microsoft Polska.


Druga edycja Blockchain Alliance Warsaw odbędzie się już 23 maja br. Konferencja ta ma na celu promowanie idei edukacji, badań i dobrych praktyk wdrożeń z użyciem technologii blockchain. Będzie skupiać w społeczności najlepsze umysły i liderów branży blockchain reprezentujących najlepsze praktyki przedsiębiorstw w Polsce i nie tylko.

Organizatorzy mają nadzieję, że będzie to okazja do przekazania w przystępny sposób wiedzy związanej z zastosowaniem technologii blockchain, technologii rozproszonych rejestrów danych DLT i walut cyfrowych.

Podczas tego spotkania będą mieli Państwo okazję zobaczyć prezentacje najlepszych osób z branży blockchain w Polsce. Swoje prelekcje wygłoszą m. in.: przedsiębiorcy, programiści, naukowcy, praktycy, przedstawiciele korporacji, startupowcy, oraz byli przedstawiciele administracji publicznej. W wydarzeniu weźmie udział +26 PRELEGENTÓW na dwóch scenach.

Tematem przewodnim drugiego spotkania Blockchain Alliance Warsaw będzie wpływ technologii blockchain na różne dziedziny gospodarki, prawa, finansów w Polsce i na świecie. Przykłady, koncepcje, aktualne zastosowania.

Spotkanie odbędzie się w Akademii Leona Koźmińskiego przy ul. Jagielońskiej 57/59 w Warszawie.

Korzystając z okazji, że portal Comparic objął patronat medialny nad tym wydarzenie, specjalnie dla naszych czytelników dowiązuje 26% bonus na bilet.

Kod rabatowy: BONUSODPRELEGENTA

Sprawdź agendę i zarejestruj się na wydarzenie

Po zakończeniu spotkania wszystkich entuzjastów technologii blockchain zaprasza się także na networking z prelegentami i after party (opcja Blockchain Adopter).Noble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here