Naga Markets



Miniatura domu stojąca na biurku, w tle mężczyzna piszący na papierzePunktualnie o godz. 16:00, Amerykańskie Census Bureau podało dane dotyczące  rocznej sprzedaży nowych nieruchomości za kwiecień 2019 roku. Okazuje się, że po dwóch miesiącach wzrostu sprzedaży, obecnie widoczne jest osunięcie w okolice prognozowanego poziomu. 

Sprzedaż nowych domów jednorodzinnych w kwietniu 2019 r. osiągnęła sezonową roczną stopę wynoszącą 673 tysięcy, zgodnie z szacunkami opublikowanymi dziś wspólnie przez US Census Bureau oraz Departament Housing and Urban Development.

Dzisiejszy odczyt jest o 6,9 niższy w stosunku do zrewidowanej w górę publikacji z marca (732 tysiące). Jednocześnie liczba ta jest o 7% wyższa od szacunków z kwietnia 2018 r., które wynoszą 629 tysięcy.

Mediana ceny sprzedaży nowych domów sprzedanych w kwietniu 2019 r. wyniosła 342.200 USD. Średnia cena sprzedaży wyniosła 393.700 USD.

Kurs dolara traci do euro. EUR/USD z szansą na re-test 1,1180

Notowania pary walutowej EUR/USD wyznaczyły dziś nowe minima w tym roku. Ostatni raz, kurs na tych poziomach widziany był w czerwcu 2017 roku.

Po odczycie danych z rynku nieruchomości, dolar traci do euro, jednakże nie wydaje się to główną przyczyną osłabienia greenbacka, notowania bowiem zaczęły odbijać prędzej, w napływie ofert kupna pod dołkiem przy 1,1110. Dalsza korekta notowań EUR/USD może teraz prowadzić je do lokalnego oporu w okolicach 1,1180.

Jednakże z uwagi na niską zmienność w ciągu ostatnich dwóch tygodni (około 40-pipsów), raczej mało prawdopodobne jest, by powyższy scenariusz zmaterializował się jeszcze podczas dzisiejszej sesji.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs euro do dolara (EUR/USD) - wykres dzienny - 23 maja 2019
Kurs euro do dolara (EUR/USD) – wykres dzienny – 23 maja 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here