Naga MarketsNajwiększa polska premiera ubiegłego roku, Blair Witch, zadebiutuje na Nintendo Switch już 25. czerwca. Z tej okazji został wyemitowany nowy trailer na popularnym kanale Nintendolife. Edycja na popularną konsolę przenośną będzie zawierała wszystkie dotychczasowe usprawnienia, włączając DLC – Good Boy Pack. Za wydanie odpowiada spółka zależna – Bloober Team NA. Cena gry została ustalona na 29.99 USD

Bloober Team podgrzewa atmosferę

Największa dotychczasowa gra Bloober Team będzie wspierała wszystkie możliwości Nin-tendo Switch, w tym HD Rumble, tryby TV, tabletop i handheld oraz ekran dotykowy w me-nu gry.

Te artykuły również Cię zainteresują
Został przygotowany też specjalny trailer, wyemitowany w popularnym serwisie Nintendolife, który jako pierwszy promował edycję na konsolę japońskiego giganta.

– Mamy od lat bardzo dobre relacje z częścią rynku związaną z platformami Nintendo. Naj-pierw gra została zapowiedziana przez Nintendo na ich cyfrowym wydarzeniu, a teraz najwięk-szy portal społeczności Nintendo na Świecie – Nintendolife pokazuje ekskluzywnie materiał z wersji Switch. Wierzymy, że to znakomity fundament dla dobrej sprzedaży gry – komentuje Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

Jest to kolejny tytuł krakowskiej spółki, który znajdzie się w Nintendo eShop – w poprzed-nich latach zostały przeportowane gry z serii Layers of Fear oraz Observer. Cena Blair Witch w dniu premiery będzie wynosiła 29.99 USD.

Jest to ważny krok w kierunku optymalizacji naszego portfolio – dzięki niemu wszystkie nasze gry znajdują się na każdej z popularnych konsol. Pamiętamy zarazem o fanach naszych pro-dukcji i chcemy wynagrodzić najbardziej oddanych z nich. – kończy Prezes.
Przypominamy, że spółka pracuje również nad produkcją, która rozmachem przewyższa do-tychczasowe tytuły studia. The Medium, które pojawi się na konsole nowej generacji Xbox series X i komputery PC w okresie świątecznym 2020 jest trzymającym w napięciu thrillerem psychologicznym. Gracze będą mogli wcielić się w Mariannę – medium żyjące w dwóch świa-tach: fizycznym i duchowym. W produkcji biorą udział Marcin Dorociński i Weronika Rosati, a za muzykę współodpowiedzialny jest Akira Yamaoka znany m.in. z serii Silent Hill.

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEBC zadrukuje strefę euro, by sfinansować ożywienie. W planach kolejne 500 mld EUR?
Następny artykułRobert Pydzik zrezygnował z funkcji członka zarządu Marvipolu
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here