Naga MarketsBłagam, sprzedaj swoje kryptowaluty. Jim Cramer prosi inwestorów o realizację zysków na bitcoinie (BTC)
Jim Cramer

Gospodarz programu Mad Money, Jim Cramer, błaga inwestorów kryptowalutowych, aby Ci realizowali zyski na wszelkich aktywach kryptowalutowych znajdujących się w ich portfelach. „Błagam was o to. Nie chcę, abyście stracili pieniądze”.

Jim Cramer z Mad Money radzi inwestorom, aby realizowali zyski na kryptowalutach

Gospodarz programu Mad Money w CNBC, Jim Cramer, powiedział w tym tygodniu, że inwestorzy kryptowalutowi powinni realizować zyski ze swoich udziałów w kryptowalutach, jeśli wygenerowali jakiekolwiek przychody w swoich portfelach. Były menedżer funduszu hedgingowego jest współzałożycielem Thestreet.com, strony internetowej z wiadomościami finansowymi.– Wiem, że miłośnicy kryptowalut nigdy nie chcą usłyszeć, jak mówię sprzedaj, ale jeśli masz duży zysk, tak jak ja to błagam cię o to. Nie pozwól, by stał się on stratą. Sprzedaj część, utrzymaj resztę. Następnie poczekajmy i zobaczmy czy Chiny zmienią swoje nastawienie do wsparcia Evergrande – komentował Cramer.

Cramer ostrzegł, że problemy Evergrande, głównego dewelopera nieruchomości w Chinach, prawdopodobnie będą nadal ciążyć rynkom giełdowym i kryptowalut. Evergrande działa również w innych branżach, takich jak usługi opieki zdrowotnej i pojazdy elektryczne. Firma ma ponad 300 miliardów dolarów całkowitych zobowiązań i niedawno ostrzegła inwestorów, że może nie wywiązać się ze swoich długów.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Tether może być jedną z pierwszych ofiar i wypatroszyć system cyfrowych aktywów

Gospodarz Mad Money zdradził, że jego kryptowalutowe obawy w tej chwili zaczynają się od stablecoiny tether (USDT):

– Problem z tetherem polega na tym, że jest on wspierany przez różne udziały i mniej więcej połowa z nich to papiery komercyjne – krótkoterminowe pożyczki – i uważa się, że wiele z nich to, ale nie wiemy, chińskie papiery komercyjne – powiedział.

invest

– Tether twierdzi, że nie ma żadnej ekspozycji na Evergrande. Ale tony chińskich czekają, aby zostać zmiażdżone przez to fiasko, a oni mają ekspozycję na dewelopera, a to może oznaczać prawdziwe kłopoty i efekt domina – dodawał.

Gdyby USDT upadł wtedy „wypatroszyłoby to cały ekosystem kryptowalut”. Cramer zaleca więc inwestorom, żeby zebrali część swoich kryptowalutowych zysków ze stołu.

Kryptowaluty nadal mają potencjał przejścia do mainstreamu

Niemniej jednak, gospodarz Mad Money podkreślił, że nadal widzi potencjał kryptowalut w przejściu do aktywów głównego nurtu.

– W tej chwili posiadanie kryptowalut stało się mocno „zatłoczoną transakcją” i nie chcę, abyś stracił pieniądze, jeśli ta przestrzeń nadal będzie uderzana przez obawy o zarażenie efektem Evergrande – ostrzegał Cramer.

W sierpniu Cramer zalecił inwestorom ulokowanie do 5% ich portfeli w kryptowalutach. W czerwcu ujawnił, że sprzedał swoje bitcoiny i kupił ethery. Jak stwierdził ETH bardziej przypomina pełnoprawną walutę.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here