Naga Markets



źródło: blackwellglobal.com

Zagraniczni brokerzy często kuszą świetnymi warunkami lecz problemem pozostaje sposób zasilenia swojego depozytu. Zazwyczaj dostępne metody są albo wolne, albo dość drogie. Blackwell Global wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i wprowadza kolejną metodę zasilenia swojego rachunku inwestycyjnego. 


Waluty cyfrowe potrafią w błyskawicznym tempie dostarczyć nasze środki do odbiorcy – przykładem tego może być Dash z swoim InstantSend. Bitcoin choć zdecydowanie wolniejszy od Dasha czy choćby Litecoina nadal prędkością przewyższa tradycyjne przelewy bankowe.

Niewielu brokerów oferuje możliwość wpłaty BTC na poczet depozytu transakcyjnego. Jednak licencjonowany przez brytyjskie FCA Blackwell Global zdecydowało się na to rozwiązanie w ramach, jak to określono w nocie prasowej, większej wygody klientów.

Bitcoin korzysta z technologii, która rewolucjonizuje sposób w jaki posługujemy się pieniędzmi. Potencjał leży w innowacji (…) Jesteśmy dumni mogąc być częścią branży blockchain – komentuje najnowsze zmiany w Blackwell Global UK CEO brokera, Patrick Latchford.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here