Naga MarketsBlack Rose Projects prezentuje pierwszy tytuł wydawniczy na PCBlack Rose Projects, studio specjalizujące się w portowaniu gier na konsole Nintendo Switch i Xbox One, udostępniło zwiastun Dark Moonlight, nowego tytułu ze swojego portfolio wydawniczego. Tym samym spółka rozszerza zakres swojej działalności o produkcje dedykowane na PC.

Black Rose Projects udostępniło zwiastun Dark Moonlight

Zapowiedź gry ukazała się również w popularnym amerykańskim serwisie Imagine Games Network (IGN). Dark Moonlight, to propozycja autorstwa Silent Bear Studio. Gra reprezentuje gatunek survival horror i jest inspirowana takimi klasykami jak Outlast, Resident Evil czy Silent Hill oraz znanym brytyjskim serialem Black Mirror.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami, rozszerzamy naszą działalność o własny dział wydawniczy, w ramach którego będziemy wydawać gry na komputery stacjonarne. Pierwszym tytułem z tego segmentu będzie Dark Moonlight produkcji Silent Bear Studio. Zapowiedź gry została udostępniona m.in. na oficjalnym koncie Imagine Games Network, w serwisie YouTube, i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Dołożymy wszelkich starań aby dostarczyć wysokiej jakości produkcję, która, przez wzgląd na niekonwencjonalną tematykę, z pewnością zainteresuje szerokie grono graczy – mówi Łukasz Bajno, prezes Black Rose Projects.

Fabuła Dark Moonlight, rozgrywa się w niedalekiej przyszłości i pozwala graczowi kontrolować los cierpiącego na różne lęki i fobie Dave’a Kellermana. Mężczyzna decyduje się poddać eksperymentalnej terapii psychologicznej. Leczenie, które ma być w pełni bezpiecznie, przeniesie głównego bohatera do przerażającego świata z pogranicza jawy i sennego koszmaru. Fantastycznonaukowa konwencja gry nawiązuje do popularnego brytyjskiego serialu Black Mirror, a także do innych produkcji komputerowych, takich jak Outlast, Resident Evil czy Silent Hill.

Dark Moonlight zapowiada się naprawdę obiecująco. W ramach dywersyfikacji dobieramy takie projekty, które pozwolą nam generować zadowalające zyski. Jednocześnie nasz model biznesowy zakłada portowanie dużej liczby tytułów na konsole, w szczególności na Nintendo Switch i Xbox One. Obecnie pracujemy nad wdrożeniem łącznie 12 gier w wersji na Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4. Ponadto chcemy realizować projekty gier w wirtualnej rzeczywistości (VR). Rozpoczęliśmy już pierwsze działania w tym zakresie mówi Łukasz Bajno.

Black Rose Projects jest obecne w sektorze gamedev od dwóch lat. Współpraca spółki z podmiotami zagranicznymi obejmuje około 20 proc. projektów. Dotychczas zespół zrealizował ponad 100 portów na Nintendo Switch oraz 10 na Xbox One.

Aktualnie trwa procedura przekształcenia firmy w spółkę akcyjną. Black Rose Projects chce zadebiutować na rynku NewConnect do końca 2021.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy kryptowalut | eurpln stooq | kurs.funta | jsw notowania | kurs walut w czasie rzeczywistym |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here