Naga Markets

BizTech Konsulting ponownie informuje o zamówieniu z sektora medycznego!Jak poinformował Zarząd BizTech Konsulting SA czyli firmy informatycznej notowanej na rynku giełdowym NewConnect spółka otrzymała zamówienie od klienta z branży medycznej o wartości blisko 0,5 mln zł brutto. Oryginał publikacji znajduje się na stronie: www.relacjerynku.pl

BizTech Konsulting z kolejnym zamówieniem

„Zamówienie dotyczy zakupu licencji na zintegrowane rozwiązanie do centralnego zarządzania serwerami, komputerami przenośnymi i stacjonarnymi. Automatyzuje ono regularne, rutynowe działania zarządzania punktami końcowymi, takie jak instalacja poprawek, wdrażanie oprogramowania, tworzenie obrazów, zarządzanie licencjami oprogramowania, przejmowanie kontroli nad pulpitami zdalnymi oraz wiele innych. Wartość zamówienia wynosi 477.240 zł brutto. Termin realizacji zamówienia to II kwartał 2023 roku” – przekazała w raporcie bieżącym spółka BizTech Konsulting SA.Należy zaznaczyć, że jest to już kolejne w ostatnich miesiącach zamówienie złożone przez klienta z sektora medycznego, gdyż jeszcze na początku stycznia tego roku BizTech Konsulting poinformowało o otrzymaniu i realizacji zamówienia dotyczącego dostarczenia licencji produktów z obszaru cyberbezpieczeństwa, których wartość wyniosła wówczas ponad 1,25 mln zł netto.

O kompetencjach i oferowanych rozwiązaniach technologicznych IT, obecnych uwarunkowaniach branży informatycznej oraz aktualnych celach i perspektywach biznesowych mówił w połowie kwietnia w rozmowie z Jackiem Grobel – Dyrektorem Zarządzającym RelacjeRynku.pl Agencja Relacji Inwestorskich, wprost ze studia Comparic24.TV, Prezes Zarządu BizTech Konsulting S.A. – Sławomir Chabros.  Pełne nagranie: 

O BizTech Konsulting S.A.:

BizTech Konsulting S.A. jest spółką informatyczną, głównie o charakterze usługowym. Prowadzi szeroką działalność z zakresu IT – w szczególności outsourcingu kompetencyjnego i procesowego, w tym w obszarze centrum wsparcia, bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych, integracji i dostarczania systemów informatycznych, szkoleń i edukacji, jak również sprzedaży sprzętu komputerowego, oprogramowania i licencji.

BizTech Konsulting S.A. jest spółka publiczną, której akcje notowane są na rynku alternatywnym New Connect, prowadzonym przez warszawską Giełdę Papierów Wartościowych.

Redakcja poleca również:

AVA Trade


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułGoogle przestawia swój najnowszy twór. Chatbot AI dla Google Ads
Następny artykułPoranek z rynkami – waluty, bitcoin, surowce, DAX oraz metale 24.05.2023 [WIDEO]
Twórca i Dyrektor Zarządzający RelacjeRynku.pl l Agencji Relacji Inwestorskich. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Wycena Spółek Kapitałowych. Inwestor z ponad 15 letnim stażem. Praktyczną stronę relacji inwestorskich poznał sprawując funkcję prezesa zarządu spółki publicznej, notowanej w alternatywnym systemu obrotu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. na rynku NewConnect. Autentyczny pasjonat rynków kapitałowych i narciarstwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here