Naga MarketsBiuro Inwestycji Kapitałowych jest deweloperem powierzchni komercyjnych. Specjalizuje się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych. Drugim filarem działalności jest budowa i wynajem nowoczesnych powierzchni handlowych. Spółka opublikowała dzisiaj raport z wynikami za III kwartał. Poniżej najważniejsze dane z tego dokumentu.

Spółka zanotowała w trzecim kwartale bieżącego roku 2,54 mln zł skonsolidowanej straty netto wobec 1,54 mln zł zysku rok wcześniej.

Strata operacyjna wyniosła 3,74 mln zł wobec 4,94 mln zł zysku rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 4,63 mln zł w III kw. 2018 r. wobec 4,4 mln zł rok wcześniej.

Orbex

Od początku 2018 roku spółka miała 5,01 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w porównaniu z 1,62 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 13,85 mln zł w porównaniu z 13,12 mln zł rok wcześniej.

“Deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych i handlowych w pierwszych trzech kwartałach 2018 r. osiągnął 13,9 mln zł skonsolidowanych przychodów, co oznacza wzrost o blisko 6% w ujęciu r/r. Grupa zanotowała 11,6 mln zł zysku z działalności operacyjnej, względem 3 mln zł zysku rok wcześniej. Wypracowała jednocześnie 5,9 mln zł zysku netto [ogółem], co oznacza ponad dwukrotny wzrost względem analogicznego okresu poprzedniego roku (było 2,5 mln zł na plusie)” – dodano w komunikacie.

W ujęciu jednostkowym zysk netto w I-III kw. 2018 r. wyniósł 0,42 mln zł wobec 0,45 mln zł zysku rok wcześniej.

Zobacz także: Poranny przegląd GPW – PCC Rokita, Monnari, Impexmetal

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCCC – strata w III kwartale, na wykresie trwa korekta
Następny artykułAgora – ze stratą w III kwartale, notowania pod oporem
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here