Naga MarketsGiełda kryptowalut Bittrex anulowała pierwszą sprzedaż tokena, nazywaną Initial Exchange Offering (IEO). Organizacja IEO tokena XRD firmy RAID była zaplanowana przez Bittrex International z siedzibą na Malcie.

Oficjalne oświadczenie w sprawie wycofania IEO zostało opublikowane 14 marca 2019 r. Krótki wpis dotyczące sprawy pojawił się wcześniej także na Twitterze Bittrex International:

Oficjalny komunikat

Poniżej zamieszczamy treść oficjalnego komunikatu giełdy Bittrex:

Bittrex International anulował pierwotną ofertę wymiany (IEO) tokena RAID. Przepraszamy za niedogodności, jednak chcieliśmy również przedstawić naszym użytkownikom pełniejsze wyjaśnienia.

Zaufanie i uczciwość to nasze najcenniejsze aktywa. Część zyskiwania waszego zaufania polega na tym, aby być jak najbardziej przejrzystym, a zatem chcemy poinformować, co się wydarzyło. Zdecydowaliśmy się anulować IEO w wyniku znaczących zmian w statusie biznesowym RAID. Zwłaszcza z uwagi na to, że kilka godzin temu OP.GG zakończyło strategiczne partnerstwo z RAID, które było istotną częścią projektu RAID. Kiedy Bittrex International dowiedział się o tym istotnym fakcie, nie czuliśmy, że w najlepszym interesie naszych klientów jest zrobienie kroku dalej z IEO.

Giełda Bittrex zaczęła działalność z prostą wizją: pomagać w rozwoju branży blockchain poprzez wspieranie innowacji, inkubowanie nowych i powstających technologii oraz stymulowanie zmian transformacyjnych. W ramach tej wizji chcemy, aby nasi użytkownicy wiedzieli, że Bittrex zachowuje czujność, by zapewnić integralność naszych rynków. Jednym z najtrudniejszych wyzwań, przed jakimi stoimy w procesie przyspieszania adopcji blockchaina, jest unikanie szerzącego się strachu, niepewności i wątpliwości, które występują wszędzie w tej branży. Gdy zdajemy sobie sprawę z istotnych wydarzeń, reagujemy szybko, by chronić naszych użytkowników.

Bittrex poszedł śladem Binance

Na płaszczyźnie inicjowania pierwszej sprzedaży tokenów do tej pory prym wiodła giełda Binance. Jej spory sukces sprawił, że także Bittrex zdecydował się na świadczenie podobnych usług.

Warto przypomnieć w tym miejscu pierwszą sprzedaż tokenów BitTorrent (BTT) na platformie Binance Launchpad. 28 stycznia br. w ciągu 15 minut wyprzedano blisko 60 miliardów tokenów za kwotę 7,1 miliona dolarów.

Zobacz również: Mark Karpeles, były szef Mt. Gox, skazany na wyrok w zawieszeniu.

Co prawda, Bittrex zaliczył falstart jeśli chodzi o IEO, jednak giełda działała w tym przypadku w interesie użytkowników / potencjalnych nabywców tokenów RAID. Postawa ta wydaje się zatem jak najbardziej prawidłowa.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here