Naga MarketsBittrex

Wywodząca sie z Las Vegas jedna z największych i najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie, która zapewnia swoim użytkownikom możliwość wymiany aż 190 walut wirtualnych. Interesanci nie mogą jednak dokonywać wpłat i wypłat za pomocą walut fiducjarnych takich jak EUR, USD, GBP czy PLN, lecz Bittrex udostępnia im zakup USDT, czyli kryptowaluty będącej zamiennikiem dolara amerykańskiego w świecie walut wirtualnych. Kurs Tether nie powinien odbiegać znacząco od 1$.


Użytkownicy ze statusem konta Enhanced Verified, mogą dokonać bezpośredniego zakupu USDT w wysokości 100 000 USD, wykonując specjalne zgłoszenie do Supportu i czekając na dane do przelewu środków. Przelewy są księgowane po godzinie 4PM PST w stosunku 1 do 1 tj. 1$ = 1 USDT (Tether). Oczywiście istnieje także możliwość złożenia depozytu bezpośrednio w kryptowalutach.Ogromnym atutem Bittrex jest także to, że klienci, którzy posiadają w pełni zweryfikowane konto i włączone zabezpieczenie 2FA, mają możliwość wypłaty 100 BTC dziennie, co biorąc pod uwagę limit dzienny konkurencji jest na prawdę wysokim limitem i świadczyć może o profesjonalnych zabezpieczeniach przed atakami i próbą kradzieży środków z giełdy.

PROWIZJE

Jak wspomniano już we wstępie, użytkownicy Bittrex mają możliwość wymiany aż 190 kryptowalut. Od każdej z transakcji pobierana jest prowizja w wysokości 0,25%. Ponadto należy wspomnieć, że minimalna wartość wystawianej oferty wynosi 100,000 Satoshi.

CO BITTREX WYRÓŻNIA?

Bezpieczna platforma – Bittrex stosuje najbardziej niezawodne i skuteczne technologie bezpieczeństwa. Ponadto Bittrex umożliwia uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla wszystkich użytkowników i zapewnia szereg dodatkowych funkcji zabezpieczeń zapewniających wiele warstw ochrony.

Szybkie wpłaty i wypłaty – wysoce wydajna i zautomatyzowana platforma monitorowania pozwala dostarczać użytkownikom najszybsze dostępne obecnie transakcje. Obejmuje to aktualizacje informacji o saldzie, handlu i portfelu.

Innowacje w kierowaniu – Aby pobudzić innowacyjność w branży blockchain, Bittrex zobowiązuje się do wspierania zarówno nowych, jak i uznanych zespołów blockchain. Bittrex stara się dostarczać swoim użytkownikom coraz większy wybór technologii blockchain i tokenów cyfrowych, a wszystkie nowe tokeny cyfrowe notowane na platformie transakcyjnej muszą przejść rygorystyczny proces przeglądu.

Zobowiązanie do zgodności – Bittrex zobowiązuje się do przestrzegania wszystkich obowiązujących przepisów amerykańskich, które pomagają w zapobieganiu i wykrywaniu niezgodnego z prawem postępowania klientów i twórców walut wirtualnych w przypadku korzystania z platformy handlowej Bittrex lub innych usług firmy.

invest

Polityki i regulacje

Biorąc pod uwagę, że Stany Zjednoczone są niezwykle ostrożne w kwestii manipulacji, oszustw, finansowania terroryzmu czy prania pieniędzy, giełda Bittrex zmuszona jest przestrzegać wszystkich tamtejszych regulacji prawnych, w tym ustawy o tajemnicy bankowej oraz prawa dotyczącego sankcji gospodarczych. Odpowiada ona także przed Sądem Okręgowym Stanów Zjednoczonych i podlega pod prawo stanu Waszyngton.

Najważniejsze linki:

Strona internetowa: https://bittrex.com/

Dokumentacja API: https://bittrex.com/Home/Api

Twitter: https://twitter.com/bittrexexchange

Facebook: https://www.facebook.com/bittrex


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułSpotkaj się z zespołem LISK w Polsce podczas serii meetupów!
Następny artykułGiełda Coinbase otwiera się na klientów biznesowych
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

  1. Czasami giełda ma problem z księgowaniem środków na koncie, tzn księgowanie trwa stosunkowo długo. Support działa w miarę sprawnie, a weryfikacja nie trwa wiecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here