Naga Marketsbitmarket24 logoPolska giełda kryptowalut Bitmarket24 (nie mylić z Bitmarket.pl) kończy działalność. Jej klienci właśnie o trzymali maile z informacją o tym fakcie oraz prośbą o wypłatę swoich środków.


Zgodnie z komunikatem, handel na platformie BitMarket24 będzie działał do wtorku 19 lutego 2019 roku do godziny 24:00:00. Wypłaty wszystkich środków w walutach FIAT będą możliwe do 19 lutego 2019 roku. Giełda dodaje:

Te artykuły również Cię zainteresują
“Po tym terminie środki będą zwracane na ostatni rachunek bankowy z którego przyszły zgodnie z Regulaminem.”

Ponadto, platforma prosi o “wypłacenie do 19 lutego 2019 roku wszystkich posiadanych i przechowywanych przez BitMarket24 kryptowalut na zewnętrzne portfele.”

Problemy z KNF

21 stycznia Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) poinformował, że na listę ostrzeżeń publicznych KNF wpisane zostały dwa nowy podmioty: polska giełda kryptowalut, BitMarket24 sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz BM24 LTD z siedzibą w Londynie będący właściwym operatorem giełdy. Zawiadomienie zostało skierowane przez Urząd KNF do Prokuratury Regionalnej w Warszawie z art. 150 ust. 1 ustawy o usługach płatniczych (nieuprawniona działalność w zakresie świadczenia usług płatniczych lub w zakresie wydawania pieniądza elektronicznego).

Czy to jest powodem zamknięcia giełdy? Na dzień dzisiejszy tego nie wiadomo…


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here