Naga MarketsBitmain, jeden z dziesięciu największych na świecie i drugi co do wielkości chiński producent koparek kryptowalutowych, oficjalnie zaprezentował we wtorek Antminera Z11.

“Antminer Z11 został zaprojektowany przez Bitmaina do wirtualnego wydobywania kryptowalut takich jak Zcash, które są oparte na algorytmie Equihash. Jest to zdecydowanie wiodący model pod względem wydajności do wydobywania takich aktywów. Nowy Antminer jest już wstępnie sprzedawany na oficjalnej stronie Bitmain i wkrótce rozpocznie się wysyłka” – poinformowała spółka w oświadczeniu.

Antminer Z11 oferuje moc hashową rzędu 135 KSol/s, co jest trzykrotnie wyższą wartością niż Antminer Z9, poprzednika koparka Bitmain Equihash. Dzięki nowo zaprojektowanej strukturze obwodów wewnętrznych, Z11 charakteryzuje się również większoą wydajnością energetyczną 10,50 J/KSol, oszczędzając 60% kosztów energii elektrycznej w porównaniu do Z9.

Antminer Z11 wykorzystuje najnowszy opatentowany układ Bitmain 12nm dla lepszego rozpraszania ciepła. Mimo że Antminer Z11 posiada trzy razy większą moc obliczeniową niż Antminer Z9, nadal jest lżejszy od poprzednika (około 5,4 kg).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here