Naga MarketsNajwiększabithumb logo giełda kryptowalut w Korei Południowej Bithumb, obchodzi właśnie swoje piąte urodziny. Z tej okazji giełda organizuje pamiątkowe wydarzenie, które daje możliwość wygrania nawet 15 Bitcoinów (równowartość prawie 100 tys. USD).


Zobacz również: Platformy oparte o blockchain będą dominować za 10 lat

Do wygrania 15 BTC i wiele innych

Wydarzenie  o nazwie „Super Airdrop Festival” składać się będzie z dwóch części: logowania oraz „Air Dropa” i będzie dostępne dla wszystkich użytkowników Bithumba.

Członkowie mogą się logować do 11 grudnia. Pula około 15 Bitcoinów zostanie przekazana szczęśliwemu zwycięzcy, który zostanie wybrany przez system losowania po zakończeniu wydarzenia. Zwycięzca zostanie ogłoszony 24 grudnia.

konkursZ kolei podczas konkursu Air Drop nagrody pieniężne będą przyznawane 500 najlepszym członkom z największą ilością transakcji w poprzednim tygodniu. Jeśli chodzi o nagrody pieniężne, 7 bitcoinów otrzyma pierwsze miejsce (1 osoba), 100 monet Ethereum za drugie miejsce (4 osoby) i 8 000 monet za Ripple za trzecie miejsce (10 osób) w każdą środę podczas trwania konkursu.

– Zainteresowanie nie tylko Bitcoinem czy Ethereum, ale także innymi kryptowalutami rośnie na całym świecie. Cieszymy się z organizacji różnych wydarzeń w zamian za wsparcie ze strony członków Bithumb, którzy nam ufają i z powodzeniem korzystają z naszych usług – powiedział szef działu marketingu Bithumb, Andy Choi.

Zobacz również: Bitcoin wzrośnie wkrótce przez niski poziom trudności kopania?

W październiku giełda otwarła zdecentralizowany oddział wymiany kryptowalut oraz ze względów bezpieczeństwa uniemożliwiła wypłaty w walutach fiducjarnych niezweryfikowanym użytkownikom. Bithumb niedawno połączył siły z amerykańską firmą fintechową SeriesOne i planuje zbudować w połowie przyszłego roku pierwszą giełdę papierów wartościowych opartą o tokeny w USA. Tym samym firma umacnia swoją pozycję globalną specjalizując się w technologii blockchain.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułMiliarder Steve Cohen: Bessa nadejdzie w ciągu dwóch lat
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/CAD, EUR/JPY, GBP/JPY
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here