Naga Marketsbiftury logoBitfury Group, wiodąca na świecie firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie technologii blockchain ogłosiła uruchomienie programu dla inwestorów instytucjonalnych. Program ma zapewnić akredytowanym inwestorom ekspozycję na Bitcoina poprzez inwestowanie w centra danych służące m.in. do wydobywania kryptowalut.

  • Oferta Bitfury Group pozwala zdywersyfikować portfele dużych inwestorów
  • Program pozwoli także na szerszą adopcję aktywów cyfrowych

Dywersyfikacja portfeli o aktywa cyfrowe

Jak ogłosiła dziś Grupa Bitfury, uruchomienie nowego programu ma pomóc dużym inwestorom i biurom rodzinnym (family offices) w dywersyfikacji ich portfeli w infrastrukturę cyfrowych aktywów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wcześniej istniała ograniczona oferta produktów inwestycyjnych infrastruktury cyfrowej aktywów dla inwestorów instytucjonalnych. Dzięki programowi Bitfury mogą oni teraz inwestować w centra danych Bitfury w Ameryce Północnej i innych regionach za pomocą specjalnie przygotowanych instrumentów inwestycyjnych.

– Program pozwoli graczom instytucjonalnym inwestować w ramach wyjątkowego profilu ryzyko-zysk, a także pomoże w dalszej adopcji cyfrowych aktywów, czyniąc infrastrukturę bazową silniejszą i bezpieczniejszą” – powiedział Valery Vavilov, CEO i założyciel Bitfury.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Program szczególni korzystny dla family offices

– Chociaż oferta ta jest atrakcyjna dla różnych rodzajów akredytowanych inwestorów, uważamy, że jedną z grup, które skorzystają najbardziej z tej oferty, są tzw biura rodzinne [family offices]. Nasza usprawniona droga do dywersyfikacji została zaprojektowana specjalnie dla ich portfeli – narażenia na aktywa cyfrowe bez żadnych wymagań operacyjnych / technicznych dotyczących posiadania samych zasobów / infrastruktury cyfrowej – dodał Vavilov

Program Bitfury powstał na bazie doświadczenia firmy w zapewnianiu dostępu do taniej energii, wysoce wydajnego sprzętu oraz ekspertyzy operacyjnej, a także udokumentowanych osiągnięć firmy w strukturze transakcji instytucjonalnych. Podstawą programu jest światowa infrastruktura zasobów cyfrowych Bitfury.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here