Naga MarketsW opublikowanym dzisiaj artykule w serwisie Medium zatytułowanym „Rozpoczęła się (r)ewolucja” (The (r)evolution has begun), giełda Bitfinex , po miesiącach przygotowań, poinformowała o uruchomieniu programu afiliacyjnego Bitfinex (the Bitfinex Affiliate Program), który jego uczestnikom ma umożliwić zarabiane dodatkowych środków dzięki systemowi poleceń. W poniższym materiale przedstawiamy szczegóły nowej inicjatywy Bitfinexa.


Program afiliacyjny Bitfinex – szczegóły

Podstawowym warunkiem, by wziąć udział w programie afiliacyjnym jest posiadanie konta na giełdzie Bitfinex. Jest to system oparty na prowizjach i umożliwia zarabianie środków do trzech poziomów w ramach sieci osób, które dołączyły do programu używając naszego kodu referencyjnego. Przy pierwszym poziomie jest to 18%, przy drugim 6%, zaś przy trzecim 2%. Za każdym razem, gdy osoba z naszego polecenia wykonuje transakcje lub inne czynności w ramach platformy Bitfinex, otrzymujemy określoną część naliczonych z tego tytułu opłat.

System prowizji w programie afiliacyjnym Bitfinex. Źródło: bitfinex.com

Ponadto, jeśli nasz rachunek przeszedł przez procedurę KYC, prowizja zostanie pomnożona przez 1,2. Jeśli jedna z osób korzystających z naszego kodu przejdzie pomyślnie procedurę KYC, prowizja wygenerowana od tej osoby zostanie przemnożona przez 1,2.

Dodatkowo Bitfinex postanowił premiować osoby posiadające token użytkowy powiązany z giełdą zwany Unus Sed Leo (LEO). Jeśli jedna z osób wchodzących w skład naszej sieci przez okres co najmniej 30 dni posiadała w swoim portfelu tokeny o wartości od 500 do 4999 USD, dodatkowo prowizje pozyskane dzięki tej osobie przemnożone zostaną przez 1,1, dla przedziału od 5000 do 49.999 USD zastosowany zostanie mnożnik 1,2 zaś powyżej 50.000 USD – 1,5.

Zarobione dzięki programowi środki można monitorować za pomocą deski rozdzielczej uczestnika programu afiliacyjnego (Affiliate Dashboard). Tam również umieszczona jest zakładka do generowania kodów referencyjnych, które następnie możemy udostępniać np. naszym znajomym w mediach społecznościowych tworząc własną sieć. Wypłaty będą dokonywane w tej samej walucie, co opłaty, od których otrzymujemy prowizje.

Deska rozdzielcza uczestnika programu afiliacyjnego Bitfinex. Źródło: bitfinex.com

Nie ma ograniczeń co do liczby kodów, które można wygenerować. Ponadto, każdy kod można opatrzyć indywidualnym oznaczeniem, aby jeszcze łatwiej móc śledzić zarabiane prowizje z rozbiciem na poszczególne kody.

Ograniczenia programu afiliacyjnego Bitfinex

W programie afiliacyjnym Bitfinex Istnieją także pewne ograniczenia co do tego, kto może zostać członkiem naszej sieci. Rzecz jasna nie może nim zostać sam użytkownik, a także członkowie jego najbliższej rodziny. Ponadto nie może nim być osoba, która przed uruchomieniem programu była użytkownikiem giełdy Bitfinex – program ma na celu przyciągnięcia jak największej liczby nowych użytkowników. Dodatkowo do programu nie mogą dołączyć osoby z zastrzeżonych jurysdykcji, do których należy Kuba, Korea Północna, Wenezuela, Iran, Syria oraz zaanektowane przez Rosję terytorium Krymu. Nie skorzystają z programu również obywatele Stanów Zjednoczonych, których giełda przestała obsługiwać od sierpnia 2018 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here