Naga MarketsLupa powiększająca skierowana na logo giełdy kryptowalut BitfinexGiełda kryptowalut Bitfinex ogłosiła ponowne uruchomienie platformy Tokinex w ramach IEO jako formy sprzedaży swoich tokenów, ale też projektu K.IM Kim Dotcoma.

Wiadomość została ujawniona w komunikacie prasowym udostępnionym Cointelegraph 24 września.

Według publikacji, Kim Dotcom, przedsiębiorca i założyciel nieistniejącej już witryny wymiany plików Megaupload, skomentował sprawę:

„Połączenie Internetu z bitcoinem daje nam realną szansę na osiągnięcie pierwotnej obietnicy Internetu: wolności słowa, handlu i finansów. […] Założyłem K.IM, aby umożliwić artystom, twórcom treści i firmom cyfrowym pozbywanie się wszystkich pośredników i sprzedawanie treści i towarów cyfrowych bez cenzury i poza monopolami.”

Według Dotcoma, blockchain bitcoina daje wiele możliwości.

„Możemy wreszcie stworzyć nasz token KIM na bazie [technologii] bitcoina dzięki najnowszym przełomom technicznym, takim jak sieć Lightning i Liquid. Bitfinex jest idealnym partnerem, który pomaga nam dystrybuować tokeny KIM, oparte na bitcoinie, wśród tych, którzy chcą uzyskać dostęp do swobód zapewnianych przez nasze produkty”

– wyjaśnia Dotcom.

Bitfinex z jego platforma IEO

Tymczasem Bitfinex zauważa, że ​​odnowiona platforma IEO będzie miała zapewnioną „bezpośrednią integrację z samą giełdą Bitfinex”. Dyrektor technologiczny firmy Paolo Ardoino skomentował obecny krajobraz na rynku IEO:

„Większość IEO to kampanie marketingowe, które koncentrują się na osiągnięciu krótkoterminowych rezultatów, ale nie w taki sposób budowane są prawdziwe firmy. Sukcesy przedsiębiorstw buduje się poprzez długoterminowy, zrównoważony rozwój. ”

Bitfinex ogłosił również, że natywny token giełdy, Unus Sed Leo (LEO), będzie częścią całej przyszłej sprzedaży tokenów.

Jak niedawno informowały media, także amerykańska giełda kryptowalut Coinbase stwierdziła, że rozważa uruchomienie platformy IEO.

Ponadto Bitfinex zapowiedział uruchomienie zdecentralizowanej giełdy o nazwie DeversiFi, zapewniającej szybką realizację zleceń bezpośrednio z prywatnych portfeli użytkowników. Jej idee określono w komunikacie:

„Wcześniej, osoby handlujące na zdecentralizowanych giełdach musiały zrezygnować z szybkości i dostępnych opcji na rzecz bezpieczeństwa i kontroli. Naszą misją jest zmienić ten stan rzeczy poprzez utworzenie giełdy, która jest szybka, zapewnia dużą płynność, bogaty wybór funkcjonalności oraz jest łatwa w obsłudze – przy jednoczesnym zachowaniu kontroli nad własnością [aktywów cyfrowych] oraz bezpieczeństwa leżących u podstaw zdecentralizowanej giełdy.”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here