Naga MarketsGiełda kryptowalut BitfinrexW związku z pogłoskami dotyczącymi problemów finansowych giełdy kryptowalutowej Bitfinex, jej właściciele postanowili się ustosunkować do podnoszonych przez inwestorów obaw i stwierdzają, że operacje prowadzone są w niezaburzony sposób tak jak dotychczas, a płynność finansowa firmy nie jest zagrożona – czytamy we wpisie na oficjalnym blogu giełdy.

„Bitfinex wprowadził operacje fiat w 2015 roku, aby działać jako globalny punkt dostępu dla traderów chcących wejść w przestrzeń kryptowalut. Po drodze dochodziło do wzlotów i upadków, a komplikacje były analizowane przez uważnych “regulatorów”, którzy chętnie antycypowali i przewidywali upadek branży. Strony te szybko krzyczą o niewypłacalności, pozornie słabo rozumiejąc, co to pojęcie oznacza i o czym ogólnie mówią” – Bitfinex ostro odnosi się do pogłosek i oskarżeń.

W świetle wspomnianych pogłosek giełda odnosi się do zarzutów w trzech podpunktach

  • Niewypłacalność„Bitfinex nie jest niewypłacalny, a stały strumień artykułów twierdzących, że jest inaczej nie zmieni tego faktu. Jako jedna z niewielu giełd działających od 2013 roku, z małym zespołem i niskimi kosztami operacyjnymi, nie do końca rozumiemy argumenty, które mają nam pokazać, że jesteśmy niewypłacalni, nie podając żadnego wyjaśnienia dlaczego” – komentuje dalej Bitfinex
  • Wypłaty środków – zdaniem giełdy zarówno wypłaty kryptowalut jak i funduszy tradycyjnych funkcjonują bez zastrzeżeń. Zweryfikowani użytkownicy mogą bez problemu wypłacać euro, jeny, funty i dolary, komplikacje pojawiają się co jakiś czas są jednak rozwiązywane.
  • Noble Bank – pojawiające się w świeci informacje sugerujące, że Noble Bank posiada problemy z płynnością nie mają bezpośredniego wpływu na działalność giełdy Bitfinex


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here