Naga Markets14 marca giełda kryptowalutowa Bitfinex zaprezentowała serię oficjalnych komunikatów. Wśród nich znalazła się między innymi informacja o planowanym uruchomieniu zdecentralizowanej giełdy wymiany tokenów kryptograficznych bazującej na platformie EOS.IO.


EOSfinex – połączenie Bitfinex oraz EOS

Jak czytamy na oficjalnym blogu giełdy, jej celem od zawsze było poszukiwanie jak najlepszych rozwiązań oraz bezpiecznej formy wymiany środków. Doprowadziło to do podjęcia współpracy z EOS.IO, chcąc zagwarantować jak najniższe prowizje i czasy potwierdzenia zleceń.

„Jesteśmy podekscytowani mogąc wykorzystać możliwości EOS.io w dalszym budowaniu zaufania wśród naszych użytkowników. Współpraca z nowym partnerem powinna przynieść wymierne korzyści dla wszystkich stron” – mówi J.L. van der Velde, prezes Bitfinex.

SegWit dla niższych prowizji BTC

W środę giełda Bitfinex ogłosiła również wsparcie dla wypłat i wpłat Bitcoinowych przy wykorzystaniu adresów P2SH Segregated Witness (SegWit). Implementacja oznacza, że użytkownicy giełdy będą mogli skorzystać z niższych prowizji przy wypłatach (o około 15%) oraz krótszym czasie przetwarzania transakcji w ramach sieci BTC.

„Jako wiodąca giełda, Bitfinex angażuje się w ulepszanie swojej wiodącej na rynku oferty., SegWit zapewnia nie tylko natychmiastową korzyść dla użytkowników, ale także podstawę przyszłego rozwoju Bitcoina. Wspierając protokół, Bitfinex zajmuje się trzema największymi problemami świata kryptowalut – opłatami transakcyjnymi, szybkością przetwarzania zleceń i całkowitą pojemnością sieci” – twierdzi Paolo Ardoino, CTO Bitfinex.

Honey Framework

Kolejną nowinką w ofercie Bitfinex jest wdrożenie zestawu narzędzi Honey Framework, które pozwolą użytkownikom na implementację i tworzenie spersonalizowanych typów zleceń oraz strategii tradingowych. Całość może rozwinąć się do rynku wymiany pomysłów handlowych oraz systemów, które traderzy będą udostępniali za darmo lub odsprzedawali.

Sposób działania frameworku zaprezentowano poniżej:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here