whitebit

BitConnect – co to jest?

BCC – jest zdecentralizowaną kryptowalutą o otwartym kodzie, opartą na technologii peer-to-peer, która pozwala ludziom pozwala ludziom przechowywać i inwestować w walutę niekontrolowaną przez instytucje rządowe i samorządowe, a nawet zarabiać. Każdy, kto posiada BitConnect Coin w swoim portfelu, otrzyma odsetki w zamian za pomoc w utrzymaniu bezpieczeństwa sieci.

BitConnect cenaBitConnect notowaniaHistoria BitConnect

  • BITCONNECT została zarejestrowana w 2016 roku w Wielkiej Brytanii
  • ICO zostało przeprowadzone od 15 listopada do 31 grudnia 2016 r.
  • W styczniu 2016 r. pojawiła się pierwsza wersja portfela na komputery i możliwość wymiany BitConnect na Bitcoin.

Podaż BitConnect

Liczba BCC jest ograniczona do 28 milionów, na początku roku 2018 w obiegu znajduje się 10 milionów a więc mniej niż połowa całkowitej podaży. Cena znajduje się w okolicy 380 dolarów a cała kapitalizacja Bitconnect przekroczyła 3 miliardy dolarów.

W ICO zaproponowano 4 miliony tokenów a reszta dystrybuowana jest za pomocą kombinacji metod PoW i PoS. Jak tylko liczba bloków w blockchainie osiągnie 262 800, PoW zatrzyma się, następnie praca z blockchainem będzie wspierana przez PoS. Dla każdego utworzonego bloku nagroda w wysokości 10 BCC.

BitConnect Mining

BitConnect Coin można wydobywać z dzięki GPU/CPU i nie potrzebuje dedykowanych układów ASIC jak Bitcoin. Jest to bardziej energooszczędna kryptowaluta w porównaniu do innych, dzięki zastosowaniu systemu POS (proof of stake).

Informacje podstawowe o BCCZapisz się do newslettera Comparic.pl >>

Conotoxia


Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj