Naga MarketsBitConnect

BCC – jest zdecentralizowaną kryptowalutą o otwartym kodzie, opartą na technologii peer-to-peer, która pozwala ludziom pozwala ludziom przechowywać i inwestować w walutę niekontrolowaną przez instytucje rządowe i samorządowe, a nawet zarabiać. Każdy, kto posiada BitConnect Coin w swoim portfelu, otrzyma odsetki w zamian za pomoc w utrzymaniu bezpieczeństwa sieci.

BitConnect cena

BitConnect notowaniaHistoria BitConnect

  • BITCONNECT została zarejestrowana w 2016 roku w Wielkiej Brytanii
  • ICO zostało przeprowadzone od 15 listopada do 31 grudnia 2016 r.
  • W styczniu 2016 r. pojawiła się pierwsza wersja portfela na komputery i możliwość wymiany BitConnect na Bitcoin.

Podaż BitConnect

Liczba BCC jest ograniczona do 28 milionów, na początku roku 2018 w obiegu znajduje się 10 milionów a więc mniej niż połowa całkowitej podaży. Cena znajduje się w okolicy 380 dolarów a cała kapitalizacja Bitconnect przekroczyła 3 miliardy dolarów.

W ICO zaproponowano 4 miliony tokenów a reszta dystrybuowana jest za pomocą kombinacji metod PoW i PoS. Jak tylko liczba bloków w blockchainie osiągnie 262 800, PoW zatrzyma się, następnie praca z blockchainem będzie wspierana przez PoS. Dla każdego utworzonego bloku nagroda w wysokości 10 BCC.

BitConnect Mining

BitConnect Coin można wydobywać z dzięki GPU/CPU i nie potrzebuje dedykowanych układów ASIC jak Bitcoin. Jest to bardziej energooszczędna kryptowaluta w porównaniu do innych, dzięki zastosowaniu systemu POS (proof of stake).

Informacje podstawowe o BCCConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy – Ichimoku” 07.01.2018 AUD/JPY
Następny artykułGTC – Analiza spółki
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here