Naga MarketsPierwsze takie w Polsce seminarium poświęcone szybko rozwijającemu się rynkowi kryptowalut jest doskonałym miejscem na poszerzenie swojej wiedzy na ten temat – zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych w tego typu produktach. Podczas wykładów czołowych ekspertów rynku kryptowalut 24 czerwca 2017 r. w Warsaw Expo XXI będzie możliwość zapoznania się z podstawowymi trendami dotyczącymi tej branży oraz poznania sprawdzonych, rentownych metod obrotu walutami cyfrowymi. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


W marcu 2017 roku miało miejsce historyczne wydarzenie – wartość Bitcoina przewyższyła pierwszy raz wartość złota. Seminarium organizowane przez Crypto Labs ma na celu przedstawienie w prostej i przystępnej formie podstawowych informacji niezbędnych do korzystania z nowych, cyfrowych walut.

Waluty prezentowane podczas seminarium, to: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash, BitShares. Zostaną zaprezentowane również nowe kryptowaluty wykazujące największy potencjał wzrostowy w nadchodzących miesiącach oraz latach.

Podczas trzech godzin seminarium prowadzonego przez czołowych ekspertów branży poruszone zostaną takie tematy, jak:

  • nowe możliwości związane z wykorzystywaniem kryptowalut
  • zarys teorii i praktyki kryptowalut
  • który typ portfela cyfrowego jest odpowiedni dla jakiego klienta i jak z niego korzystać?
  • sprawdzone sposoby na zyskowny obrót kryptowalutami
  • co się kryje pod pojęciem smart contracts?
  • narodziny uniwersum aplikacji bitcoinowych
  • analiza porównawcza kryptowalut
  • transakcje w oparciu o informacje poufne (insider’s secret) – alternatywny sposób nabywania kryptowalut

Konferencja odbędzie się w Warszawie, Warsaw Expo XXI. 24. czerwca 2017, godz. 13:00-16:00. Więcej informacji i rezerwacja biletów na: http://www.cryptolabs.eu/pl/.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here