Naga MarketsDuży, anonimowy posiadacz bitcoinów właśnie przesłał 4500 BTC o wartości ponad 50 milionów USD za opłatą 22 dolarów. Transakcję po raz pierwszy zauważył obserwujący wieloryby Whale Alert. Czy to znak, że czekają nas duże spadki?

  • Duży inwestor przesłał 50 mln USD w BTC.
  • Zapłacił za to 22 USD.

Bitcoinowy wieloryb w akcji

Według najnowszych danych, wieloryb przeniósł bitcoiny do portfela należącego do giełdy kryptowalut Binance. Zapewne będzie chciał sprzedać swoje środki lub nimi handlować.

Te artykuły również Cię zainteresują
Powyższe niepokoi inwestorów, bowiem tak ogromny transfer ma miejsce teraz, gdy na rynku kryptowalut trwa korekta. Nawet wytrwalsi inwestorzy są zdania, że krótkoterminowo na giełdach zapanują teraz niedźwiedzie.

Bitcoin spadnie do 10 800 USD i niżej?

Trader Michaël van de Poppe przekazał swoim obserwującym na Twitterze, że BTC może spaść do poziomu 10 800 USD. Inny szeroko obserwowany trader, znany w branży jako Flood, również jest niedźwiedzio nastawiony do tego, co teraz widać na wykresie. Przewiduje spadek wsparcia na poziomie 10 500 USD, ale BTC najpierw musi spaść poniżej 11 000 USD.

 

Analityk kryptowalut Josh Rager spodziewa się również dalszych spadków w przypadku największego zasobu kryptowalutowego na rynku. Oczekuje, że cena BTC spadnie poniżej 10 000 USD. Rager dodaje jednak, że nie przejmuje się korektą, ponieważ wyjaśnia, że ​​kryptowaluta numer jeden ma tendencję do nawet 30-proc. korekt.

Obecnie za 1 BTC na giełdach płaci się 11 367 USD, czyli 2 proc. mniej niż dobę wcześniej. Z kolei za 1 ETH inwestorzy są w stanie zapłacić 382 USD – to o 3 proc. mniej niż wczoraj. Token Ripple XRP także spadł o ok. 3 proc. i dziś płac się za niego 0,27 USD.

Długoterminowo jednak spora część traderów nadal pozostaje dość byczo nastawiona do kryptowalut. Twierdzi, że te będą rosły w siłę w wyniku polityk banków centralnych i rządów na całym świecie.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here