Naga MarketsBitcoinowe byki mogą mieć świetną okazję do kupna BTC, uważa analitykBitcoin kontynuuje dziś korektę poniedziałkowego wzrostu. Zdaniem analityka Material Scientist ruch spadkowy BTC może zostać wykorzystany przez HODLerów do zakupu najstarszej kryptowaluty.  Kluczowe będzie odrzucenie oporu w okolicach 60 000 USD.

Księga zleceń wspiera byczy scenariusz dla BTC

— Płynność bitcoina (BTC) się zmienia i może to oznaczać, że hodlerzy dostaną nową okazję do „kupowania dołków” – sugeruje analityk.Ruchy w karnecie zleceń powtarzają obecnie zachowania z sierpnia, co może napędzić byczy scenariusz.

Sierpień był miesiącem „renesansu” bitcoina po osiągnięciu dołków w połowie cyklu w okolicach 29 000 USD. Wtedy na nowo powróciły bycze perspektywy dla BTC zanim notowania weszły w ruch boczny obserwowany we wrześniu.

Następnie, w październiku powrócił byczy nastrój, co potwierdzają dane z księgi zleceń, zauważa analityk. Jego zdaniem jeśli opór na poziomie 60 000 USD zostanie odrzucony, będzie to świetna okazja do kupowania dołków w drodze na nowe, historyczne maksima

Dane bid/ask bitcoina a wykres BTC/USD. Źródło: Material Scientist

Innymi słowy, ponieważ BTC/USD zbliżył się do 60 000 USD, coraz więcej sprzedawców domaga się wyższych cen BTC — w obrębie 20% ceny spot.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Jak dodali inni użytkownicy, rozbieżności między zleceniami kupna i sprzedaży zbiegły się z lokalnymi szczytami i dołkami cen spot, co dodatkowo zwiększa optymizm w stosunku do bieżącej akcji cenowej.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here