Naga MarketsAvaTrade uatrakcyjnia swoją ofertę kryptowalutową o Bitcoin Cash.

AvaTrade to globalna marka oferująca obrót instrumentami CFD na większej części globu. Regulowany w UE, Japonii, Australii oraz Południowej Afryce broker wprowadził kolejne zmiany w swojej ofercie…


Traderzy handlujący w AvaTrade już dzisiaj mogą handlować kontraktami na różnice kursowe siedmiu najpopularniejszych kryptowalut. W ofercie broker znajdziemy nie tylko Bitcoin czy Ethereum, ale również Ethereum Classic, Dash, Ripple oraz Litecoin. Dziś AvaTrade ogłosiło dodanie kolejnego instrumentu, opartego o młodszego brata BTC – Bitcoin Cash.

Podział sieci jaki nastąpił na początku sierpnia nie przyniósł końca kryptowalut jak wieszczyli niektórzy. Co więcej, cały rynek kryptowalut wart jest więcej niż kiedykolwiek!. AvaTrade kontynuuje dotychczasową strategię uatrakcyjniania swojej oferty, umożliwiając swoim klientom handel na BCH/USD (Bitcoin Cash/ US Dollar).

Ten rok jest rokiem kryptowalut. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że możemy zagwarantować najlepsze warunki handlowe naszym klientom. Cieszymy się z tego, że możemy odpowiadać na ich zapotrzebowania oferując najnowsze rozwiązania handlowe – komentuje całą sprawę CEO AvaTrade, Dáire Ferguson.

AvaTrade to nie jedyny broker umożliwiający aktywny handel na kryptowalutach. Wczoraj informowaliśmy o nowym instrumencie platformy eToro, a jednym z pierwszych brokerów, który wprowadził możliwość handlu na BCH okazało się być Admiral Markets.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Dobra wiadomość. Kryptowaluty rosną w siłę i już niedługo nikt nie będzie mówił, że “na tym nie da się zarobić” albo że “to jakaś zabawa”. A ci, którzy już teraz kopią, będą o dwa kroki przed obecnymi hejterami, a przyszłymi użytkownikami 🙂 Ja aktualnie kopię ethereum z Rockwall Investments i mogę szczerze polecić. Nic z tego nie mam, nie zostawiam nawet reflinka, uważam że dobrymi polskimi projektami trzeba się dzielić!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here