Naga MarketsBitcoina (BTC) czeka "świetlana przyszłość", stwierdził Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki, autor bestsellerów z serii “Bogaty ojciec, Biedny ojciec” powiedział, że przyszłość bitcoina jest „bardzo świetlana”, po tym, jak przewidział „wielki krach na giełdzie”, który może również dotknąć rynek kryptowalut. Następnie ujawnił, że czeka na kolejne cofnięcie, zanim więcej zainwestuje w bitcoina.Kolejna korekta bitcoina okazją do kupna?

Kiyosaki napisał w piątek na Twitterze:
Hurra. Bitcoin wzrósł powyżej 60 000 USD. Przyszłość jest świetlana. Świętuj, ale bądź ostrożny. Czekam na cofnięcie, zanim zainwestuję więcej.

Słynny inwestor już od dłuższego czasu rekomenduje bitcoina inwestorom. Ponadto przewiduje jeszcze, że w październiku nadejdzie „gigantyczny krach na giełdzie”, dodając, iż może załamać się również złoto, srebro i bitcoin.

— Największa bańka w historii świata powiększa się. Nadchodzi największa katastrofa w historii świata – ostrzegał w lipcu Kiyosaki.

Mimo wszystko, postrzegał bitcoina jako inwestycję o największym wzroście, zauważając, że „w przypadku spadku dolara, bitcoin i srebro są najlepszymi inwestycjami”. 


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Co więcej, Kiyosaki powtórzył w piątek swój powód, dla którego zainwestował w bitcoina. We poście na Twitterze napisał:
— Kocham bitcoina, ponieważ nie ufam Fedowi, Departamentowi Skarbowi ani Wall Street.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here