Naga MarketsBitcoin, Trend wzrostowy na BTCCena Bitcoina rozpoczyna piątkową sesję skromnymi wzrostami. Do godz. 10:27 kurs BTC wzrósł o 0,87%, w efekcie czego, na za najstarszą z walut wirtualnych zapłacić trzeba już ponad 10 200 USD. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jeszcze wczoraj cena BTC oscylowała w okolicy 9 755 USD.  


Cena BTC zmierza w kierunku 9 400 USD

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że wskutek niedawnych wzrostów cena Bitcoina dotarła w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 50% korekty Fibonacciego, gdzie już we wtorek pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. W środę spadki również były kontynuowane kontynuowane, a wczoraj rynek utrzymał się względnie stabilnym poziomie. Mimo, że dziś o poranku obserwujemy wzrosty, wiele wskazuje na to, że w ciagu najbliższych dni, cena BTC mogłaby osunąć się nawet w rejon poprzednich dołków tj. 9 400 USD.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że bariera 9 400 USD stanowi linię szyi potencjalnej, pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). Okazuje się więc, ze trwałe pokonanie tego wsparcia mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice 6 800 USD.

Tomasz Rozmus zwraca jednak uwagę, że cena Bitcoina w trakcie piątkowej sesji powinna rosnąć:

– Na wykresie widać bardzo dobre zamknięcie wczorajszej sesji oraz na mniejszym interwale utworzoną strukturę akumulacyjną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKurs funta spadnie do 1,17 USD, poziomu niewidzianego od 1985 r. – uważają eksperci z UBP
Następny artykułGuten Morgen DAX 23.08.2019
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here