Naga MarketsBitcoin, Trend wzrostowy na BTCCena Bitcoina rozpoczyna piątkową sesję skromnymi wzrostami. Do godz. 10:27 kurs BTC wzrósł o 0,87%, w efekcie czego, na za najstarszą z walut wirtualnych zapłacić trzeba już ponad 10 200 USD. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jeszcze wczoraj cena BTC oscylowała w okolicy 9 755 USD.  


Cena BTC zmierza w kierunku 9 400 USD

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że wskutek niedawnych wzrostów cena Bitcoina dotarła w okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) i mierzenia 50% korekty Fibonacciego, gdzie już we wtorek pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. W środę spadki również były kontynuowane kontynuowane, a wczoraj rynek utrzymał się względnie stabilnym poziomie. Mimo, że dziś o poranku obserwujemy wzrosty, wiele wskazuje na to, że w ciagu najbliższych dni, cena BTC mogłaby osunąć się nawet w rejon poprzednich dołków tj. 9 400 USD.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że bariera 9 400 USD stanowi linię szyi potencjalnej, pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). Okazuje się więc, ze trwałe pokonanie tego wsparcia mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice 6 800 USD.

Tomasz Rozmus zwraca jednak uwagę, że cena Bitcoina w trakcie piątkowej sesji powinna rosnąć:

– Na wykresie widać bardzo dobre zamknięcie wczorajszej sesji oraz na mniejszym interwale utworzoną strukturę akumulacyjną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs funta spadnie do 1,17 USD, poziomu niewidzianego od 1985 r. – uważają eksperci z UBP
Następny artykułGuten Morgen DAX 23.08.2019
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here