Naga MarketsW okresie od 6 do 29 sierpnia 2019 roku cena Bitcoina osunęła się o ponad 3 tys. USD, co stanowiło 24,38%. To właśnie wskutek tej deprecjacji cena najstarszej z walut wirtualnych osunęła się w okolice dość istotnego wsparcia w wysokości 9400 USD. Tam też już w miniony piątek pojawiła się pierwsza reakcja popytowa i od tego czasu obserwujemy nieprzerwane wzrosty ceny BTC.


Bitcoin zyskuje niemal 1200 USD

Spoglądając na notowania Bitcoina zauważymy, że wskutek trwających nieprzerwanie od pięciu dni wzrostów, jego cena wzrosła o niemal 1200 USD, co przyczyniło się do przekroczenia 10 400 USD (choć w skrajnym momencie cena BTC przekraczała już nawet 10 500 USD). Okazuje się więc, że licząc tylko od ostatniego dołka, cena BTC wzrosła już o 12,73%. Śmiało moglibyśmy zatem uznać, że wsparcie w wysokości 9 400 USD zostało przez rynek odrzucone. Jeżeli tylko tendencja wzrostowa będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 11 tys. USD, bądź nawet 13 tys. USD.

Cena Bitcoina we wtorek, 3 września 2019 r. | Źródło: TradingView
Cena Bitcoina we wtorek, 3 września 2019 r. | Źródło: TradingView

Rafał Zaorski chce zaorać FutureNet 

Już dziś (wtorek, 3 września 2019 r.) odbędzie się rozprawa sądowa pomiędzy przedstawicielami przedsiębiorstwa FutureNet, a Rafałem Zaorskim. Przedmiotem sprawy jest prywatny akt oskarżenia wniesiony w stosunku do pomysłodawcy Trading Jam (TJS), który jednocześnie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rozprawie. Zaorski uważa, że FutureNet jest piramidą finansową i chce udowodnić swoje racje przed organami sądowymi.

Tomasz Rozmus komentując całą sprawę zwraca uwagę, że projekt [FutureNet] ma problemy żeby bronić się samemu więc wynajmuję armie prawników próbujących „uciszyć” internautów. To jeszcze bardziej powinno dać do myślenia tym co rozważają wejść w ten kontrowersyjny projekt. Zaorski na sali sądowej może lub nawet powinien powołać się na wydarzenia z początku 2017 roku. Dokładnie 13 lutego 2017 roku Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wysłała do UOKiK sygnał o tym, że FutureAdPro może wprowadzać klientów w błąd oraz stosować nieuczciwą praktykę rynkową, typu piramidy finansowej. 28 czerwca 2017 r. prezes UOKiK zawiadomił w tej sprawie Prokuraturę Okręgową we Wrocławiu.

A Ty co myślisz? Czy Rafał Zaorski dobrze robi próbując zaorać FutureNet?Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBinance uruchamia dwie wersje testowe platformy Binance Futures
Następny artykułKurs dolara (USD) najsilniejszy w grupie G10. Najsilniej tracą euro i funt
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here