Naga MarketsBitcoin zostanie wyprzedzony przez Ethereum i XRP, uważa CEO Pantera CapitalZałożyciel i dyrektor generalny Pantera Capital, Dan Morehead spodziewa się, że grupa altcoinów, w tym Ethereum (ETH) i Ripple (XRP) osiągnie lepsze wyniki niż Bitcoin (BTC) podczas rynku byka.

  • Bitcoin ma bardzo mocno wzrosnąć w nadchodzących miesiącach
  • Mniejsze kryptowaluty mogą jednak sobie radzić znacznie lepiej
  • Najważniejsza rzecz w Ethereum to uruchomienie ETH 2.0
  • XRP kumuluje transgraniczny przepływ pieniędzy

Bitcoin (BTC) wzrośnie mocno, ale nie tak jak altcoiny

W wywiadzie dla Real Vision, CEO Pantera Capital powiedział, że Bitcoin w najbliższych miesiącach gwałtownie wzrośnie, ale uważa on, że ​​ma mniej miejsca na wzrost niż niektóre altcoiny.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Łatwo jest być ekstremistą w kwestii kryptowalut, a niektórzy myślą, że to wszystko to jeden kontra pozostałe. Myślę, że na dłuższą metę pojawi się jednocyfrowa liczba bardzo ważnych łańcuchów bloków. Nie będzie 2000, ale nie będzie też tylko jednego – sugeruje Morhead

– Zatem inwestujemy w Bitcoina, Ethereum i XRP… Myślę teraz, że inne cyfrowe waluty osiągną lepsze wyniki niż Bitcoin. Nie ma to być inspiracja dla hejtu i trollingu. Bitcoin wzrośnie bardzo mocno, ale myślę, że inne kryptowaluty mogą go przebić – dodał CEO Pantera Capital.

Po części chodzi tylko o to, że Bitcoin to także ogromna kapitalizacja. Nie może rosnąć i spadać tak bardzo, jak robią to kryptowaluty z mniejszą kapitalizacją. Myślę, że znajdujemy się w ogromnej hossie, więc krypto o mniejszej kapitalizacji mają wysoką betę. Będą osiągać lepsze wyniki. Bitcoin stanowi obecnie 62% kapitalizacji rynkowej. Dwa lata temu wzrosła niemal do poziomu 70%… Tak więc szybka miara myślę, że byłaby taka iż dominacja Bitcoina spadnie, gdy notowania BTC wzrosną, a wszystko inne zyska znacznie bardziej – prognozuje Morhead.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Morehead wyjaśnia, dlaczego jest optymistycznie nastawiony do Ethereum i XRP:
– Najważniejszą rzeczą w Ethereum jest uruchomienie ETH 2.0, odejście od proof-of-work, który jest oczywiście marnotrawstwem i przejście do proof-of-stake, aby pozwolić na znacznie wydajniejszy system…

Według CEO Pantera Capital, kryptowaluta XRP kumuluje transgraniczny przepływ pieniędzy, o którym wszyscy w branży mówią od dawna. Obecnie transgraniczny przepływ pieniędzy oparty na technologii blockchain ze Stanów Zjednoczonych do Meksyku zbliża się do 10% całego tego bardzo ważnego korytarza przekazów pieniężnych o wartości 25 miliardów dolarów. Jest to więc ogromny sukces dla branży, gdyż naprawdę pozwala na poprawę jakości życia ludzi.

BTC zyskuje dzięki zainteresowaniu instytucji finansowych

– Wczoraj Bitcoin po raz pierwszy w historii przebił się przez poziom 20 tys. dolarów, ale na tym poziomie zatrzymał się jedynie przez chwilę. Sesja azjatycka przyniosła 22 tys. USD, natomiast przed momentem został przebity poziom 23000 USD! Świetne nastroje związane z kryptowalutą to efekt zainteresowania ze strony instytucji finansowych. Szef inwestycyjny z Guggenheim Investments, który zajmuje się zarządzaniem aktywami w firmie stwierdził, że Bitcoin może wzrosnąć nawet do 400 tys. dolarów! Bitcoin notowany jest dzisiaj 10% wyżej, Ripple zyskuje 4%, a Litecoin wzrósł o 3% – skomentował broker XTB.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here