Naga MarketsKontynuując naszą współprace z portalem Krypto Raport zapraszamy na kolejny odcinek Analizy Technicznej Kryptowalut, cyklu, w ramach którego przyglądamy się obecnej sytuacji technicznej na notowaniach wskazanych przez Was kryptowalut. W dzisiejszym odcinku analizujemy oczywiście Bitcoina i Ethereum, czyli kryptowalutom, których notowania omawiamy co tydzień. Oprócz tego, przyglądamy się także wykresom takich kryptowalut jak: Stellar, NEO, Huobi Token, Basic Attention Token, Ravencoin, Lisk, GXChain oraz Enjin Coin.


Cena BTC zmierza w kierunku 9400 USD

Analizując obecną sytuację na notowaniach Bitcoina warto zwrócić uwagę, że wskutek ostatnich spadków, cena BTC osunęła się poniżej 11 tys. USD. Niedawne wzrosty doprowadziły jedynie do re-testu tego poziomu a w jego okolicy już wczoraj pojawiła się pierwsza reakcja podażowa. Dziś obserwujemy jeszcze większą przecenę cen najstarszej z kryptowalut. Tylko w trakcie środowej sesji (do godz. 14:50) cena BTC osunęła się bowiem o 8,2%, wracając tym samym poniżej magiczną barierę 10 tys. USD.

Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, już wkrótce spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic 9400 USD. Jest to niezwykle istotne wsparcie, którego trwałe pokonanie mogłoby potwierdzić powstanie pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). Więcej na temat możliwości powstania tego scenariusza w najnowszym odcinku Analizy Technicznej Krypotwalut:

Jak wspomniano już we wstępie, oprócz omówienia obecnej sytuacji technicznej na notowaniach Bitcoina i Ethereum, w dzisiejszym odcinku przyglądamy się także notowaniom takich kryptowalut jak Stellar, NEO, Huobi Token, Basic Attention Token, Ravencoin, Lisk, GXChain oraz Enjin Coin.

Warto także przypomnieć, że Analiza Techniczna Kryptowalut, to stały cyklu, który na kanale Krypto Raport pojawia się w każdą środę. Ponadto, jeżeli analiza Ci się spodobała, w komentarzach pod ostatnim odcinkiem (na YouTube) możesz zamieścić propozycję kryptowaluty, której analizę chciałbyś zobaczyć w kolejnym odcinku. Nie zapomnij przy tym oczywiście zasubskrybować kanału, by nie ominęła Cię żadna analiza.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWzrost inflacji konsumenckiej (CPI) umacnia kurs dolara kanadyjskiego
Następny artykułPompliano: Bitcoin znajdzie się w portfelu każdego inwestora instytucjonalnego
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here