Naga MarketsPoziom 8 000 USD wydaje się być ważnym punktem cenowym dla waluty bitcoin (BTC). Od czasu spadku poniżej 9400 USD, kryptowaluta kilkakrotnie traciła i odzyskiwała pułap 8 000 USD. W momencie pisania tego tekstu BTC kosztuje 8 300 USD. Jeden z analityków uważa jednak, że wkrótce znacznie zdrożeje.

Po gwałtownym spadku ceny aż o 1 700 USD 24 września, bitcoin i reszta rynku kryptowalut wydają się cofać o kilka kroków w stosunku do ogólnego trendu wzrostowego w 2019 roku. Według popularnego w social mediach analityka kryptowalut Big Cheds’a, najbliższe dni są prawdopodobnie niedźwiedzie dla przestrzeni kryptograficznej, ale długoterminowo czekają nas wzrosty.

Bitcoin będzie drożeć

Big Cheds wskazał, że 6 października bitcoin zamknął kolejną cotygodniową świeczkę z dnem pęsety. Ten wzór występuje, gdy dwie świece cenowe mają dolne lub górne knoty, które dopasowują się do kształtu tego popularnego przyrządu.

Analityk zauważył, że wzór wystąpił w pobliżu dolnej części cotygodniowego wskaźnika Bollinger Band, co pokazuje, że cena bitcoina jest stosunkowo niska. Big Cheds powiedział również, że powyższe znaki pokazują wyprzedanie rynku.


Tanie i szybkie wpłaty EUR. Księgowanie max, do 3h! To możliwe dzięki ofercie CoinDeal!  Sprawdź!.


Altcoiny spadają i znajdują dno

Od momentu rozpoczęcia wielomiesięcznej konsolidacji bitcoina, altcoiny znacznie ucierpiały, odnotowując spore spadki. Jeśli chodzi o obecną perspektywę tego rynku, Big Cheds uważa:

„Alty ogólnie poprawiają się, a kilka z nich tworzy wzorce dna, podczas gdy inne są w trendzie wzrostowym, w tym LINK, XRP i TNT.”

W skali makro Big Cheds uważa, że ​​rynki kryptowalut będą rosnąć:

„Rynek kryptowalut, ogólnie rzecz biorąc, nadal [rośnie] wraz z rozwojem technologii i widzimy, że giełdy dostosowują się do wahań rynku detalicznego i instytucjonalnego”.

Uważa, że długoterminowo czekają nas pewne wzrosty.

Przy niższych przedziałach czasowych, takich jak dzienne i godzinowe wykresy świecowe, sytuacja cenowa bitcoina wygląda już mniej idealnie. Przeskakiwanie jednak do tygodniowych ram czasowych pokazuje, że nie jest jednak tak źle.

Wielu analityków uważa, że długoterminowo na rynek w pozytywny sposób wpłynie platforma Bakkt, która powinna zachęcić inwestorów instytucjonalnych do wejścia na rynek BTC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here