Naga Marketsmoneta bitcoin trzymana w placachZapraszam Państwa serdecznie na środową odsłonę programu Crypto Flash, który jest porannym podsumowaniem najważniejszych wydarzeń oraz newsów ze świata kryptowalut w Comparic24.tv. Analiza techniczna sugeruje, że Bitcoin wyznaczył istotne wsparcia i opory, a na rynku nadal brakuje podaży. W związku z tym, kurs BTC może dotrzeć w okolice 9,5 tysiąca dolarów, gdzie umiejscowione są ważne poziomy z punktu widzenia historycznego.


Bitcoin ma szansę na dalsze wzrosty. Dokąd podejdzie kurs BTC?

Notowania najstarszej z kryptowalut we wtorek testowały poziomy nad 8300 dolarów, w środę ponownie otwierając się nad okrągłym pułapem technicznym. Przyglądając się dokładniej wykresowi BTC/USD możemy jednak zauważyć, że brakuje na nim wyraźnej podaży i wzrost mogą być nadal kontynuowane. Istotne opory zauważalne są na wysokości 9400-9500 dolarów, gdzie kurs BTC reagował na przestrzeni zeszłego roku. W najnowszym wydaniu programu Crypto Flash między innymi o technicznym układzie Bitcoina oraz o:

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Bitcoin wyznaczamy ważne wsparcie i opór
  • Dash – kryptowaluta godna uwagi
  • Przełom w Ebay – już za niedługo zapłacimy krypto
  • Bakkt – To może wynieść rynek krypto na nowe szczyty

Plotka sugerująca, że eBay wprowadzi wkrótce płatności kryptowalutowe wzięła się z jednego banneru, którym firma reklamowała swoje usługi na odbywającej się w Nowym Jorku konferencji Consensus 2019. Obok logo giganta sprzedażowego pojawił się napis: „Virtual Currency. It’s happening on eBay”. Chociaż informacja nie została oficjalnie potwierdzona, to rozbudziła oczekiwania sympatyków rynku kryptowalutowego.

NYSE chce uruchomić Bakkt – Bitcoin trafi do szerszego grona odbiorców

Temat platformy Bakkt autorstwa nowojorskiej giełdy NYSE powraca w ostatnich miesiącach jak bumerang. W tym tygodniu instytucja po raz kolejny poinformowała, że wraz z najnowszą aktualizacją zamierza zaoferować produkt szerokiemu gronu odbiorców, co niezaprzeczalnie może wpłynąć na popularyzację rynku kryptowalutowego i dalsze umocnienie Bitcoina.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here