Naga MarketsBitcoin zmierza w kierunku 50 tys. dol., uważa John Bollinger
John Bollinger, twórca wstęgi Bollingera wykorzystywanej powszechnie w analizie technicznej

Najstarsza z kryptowalut rozrysowała już dołek obecnej korekty, a ceny próbują zmierzać w górę, uważa legendarny trader John Bollinger, twórca popularnego narzędzia analizy technicznej Bollinger Bands. Jego zdaniem pierwszym „realnym celem” jest dolne ograniczenie wcześniejszego zakresu cenowego, czyli okolice 48-50 tys. dol.

Wstęgi Bollingera i wykres bitcoina. BTC/USD powinien zmierzać w kierunku wyższego zakresu cenowego

Wstęgi Bollingera to kanały cenowe, które wykreślone są powyżej i poniżej ceny. Zewnętrzne wstęgi opierają się o zmienność cenową co oznacza, że rozszerzają się wraz z wahaniem cen i umacnianiem trendu, kurczą się natomiast podczas okresów konsolidacji i trendów o niskim momentum. Bazują na średniej ruchomej oraz jej odchyleniach standardowych, które tworzą na wykresie kanał, czy też wspomnianą wstęgę.Dołek został rozrysowany, cena próbuje rosnąć, pierwszy realny cel to dołek wcześniejszego zakresu, okolice od 48 do 50 tys. dol. – komentował na Twitterze analityk i trader John Bollinger.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr notowania | bitcoin kurs dzisiaj | kurs eur/usd | kurs akcji biomed | gpw mercator | forum giełdowe | akcje budimex |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here