Naga MarketsBitcoin zmierza w kierunku 3100 dolarów, prognozuje Maksymilian BączkowskiPrzy obecnej dynamice spadków Bitcoin zmierza w kierunku poziomu 3100 dolarów, czyli do dołków z grudnia 2018 r., twierdzi Maksymilian Bączkowski. Po zeszłotygodniowej przecenie kursu BTC redaktor Comparic24.tv porzucił swoje prognozy prowzrostowe sugerujące ruch w kierunku 13 tys. dolarów.


Bitcoin konsoliduje w okolicach 5 tys., może jednak spadać o kolejne 2 tys. dolarów

Uważam, że dalsze spadki będą widoczne, przy dobrych wiatrach 4300 dolarów powinno wyhamować deprecjację, jednak jak dla mnie patrząc długoterminowe, to niestety to 3100 dolarów jest zakresem docelowym przy obecnych spadkach. Wcześniej wspominałem o poziomach 12-13 tysięcy dolarów, scenariusz ten jednak nie zostanie zrealizowany, w związku z czym przyznaję się do błędu – komentował Maksymilian Bączkowski.

Redaktor Comparic24.tv przyznaje, że dynamika spadków na rynku Bitcoina go zaskoczyła, szczególnie w obliczu komentarzy, że BTC ma zostać cyfrowym odpowiednikiem bezpiecznych przystani rynku finansowego. Cel krótkoterminowy dla bieżącego tygodnia to ruch w kierunku 4300 dolarów i ewentualne odbicie powrotne w kierunku 5 tysięcy dolarów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCeny złota kontynuują spadki kiedy na głównych rynkach nadal leje się krew!
Następny artykułGoldman Sachs obniża prognozę dla ropy Brent do 20 USD/brk.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here