Naga MarketsNotowania Bitcoina nadal konsolidują, a zakładany spadek do poziomu 6,6 tys. dolarów nie ma zmieniać rozkład sił, ale przetestować w jakiej kondycji znajdują się byki, twierdzi Maksymilian Bączkowski z Comparic24.tv. W czwartkowym przeglądzie rynków utrzymuje swoje krótkoterminowe prognozy co do kursu BTC.

  • Bitcoin utrzymuje się w przedziale pomiędzy 6,6-7,7 tys. dolarów
  • Kurs BTC po teście górnego ograniczenia powinien spadać w kierunku strefy wsparcia
  • Celem ruchu na najstarszej kryptowalucie jest sprawdzenie siły popytu przed dalszymi, ewentualnymi wzrostami

Prognoza cen Bitcoina pozostaje bez zmian. Cel: 6,6 tys. dolarów7

Bitcoin nadal trwa w tym samym ruchu, konsolidacja zaczyna się już jednak powoli męczyć. Nadal nie widać jednak negacji, ani potwierdzenia możliwego wejścia, czekamy więc na realizację scenariusza podejścia do 7700 dolarów, a następnie odbicia w kierunku 6600 dolarów. Schemat z zejściem ma na celu test siły popytu – nie całkowitej zmiany sekwencji – komentował Maksymilian Bączkowski.

Zakładany obecnie scenariusz spadkowy przyjmuje stosunek zysku do ryzyka powyżej 4:1, co według Bączkowskiego daje poważne podstawy do rozegrania takiej pozycji.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMabion miał 63,74 mln zł straty netto, 63,27 mln zł straty EBIT w 2019 r.
Następny artykułGPW zaproponuje przynajmniej 2,40 zł dywidendy – zapiski giełdowego spekulanta
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here