Naga MarketsBitcoin zdrożeje do roku do 100 000 USD. ETH gotowe do hossy - mówi analityk Josh RagerStrateg i handlowiec z rynku BTC Josh Rager mówi, że jeden ze zdecentralizowanych zasobów finansowy (DeFi), który już błyskawicznie wzrósł w tym roku, może dać wiernym inwestorom zarobić jeszcze więcej. Wskazuje też na potencjał prowzrostowy BTC i ETH.

  • Roger twierdzi, że YFL ma potencjał zdrożenia do aż 1000 USD.
  • Dodaje też, że jego zdaniem BTC rozpocznie wkrótce hossę z nowym ATH na poziomie 100 000 USD lub wyżej.
  • Optymistycznie patrzy też na ETH, które nadal w jego odczuciu konsoliduje.

YFL wystrzeli w kosmos?

W nowym tweecie Rager przekazał, że YFL jest ogromnie niedoceniany. Przy obecnej cenie wynoszącej około 584 USD, YFL ma jego zdaniem potencjał wzrostu wynoszący ponad 71 proc. Dodaje, że jest zdziwiony tym, że token nie kosztuje więcej niż 1000 USD, ponieważ na tej “platformie wkrótce zostanie zablokowana pewna znacząca wartość całkowita. Ten zespół wie, co robi”.

YFL, który jest rozwidleniem projektu yearn.finance, wzrósł z najniższego poziomu 11,91 USD w połowie sierpnia do 1 879 USD, co miało miejsce na początku września.

Bitcoin po 100 000 USD w 2021 r.

Inwestor jest również bardzo optymistycznie nastawiony do bitcoina (BTC). Uważa, że ​​wiodąca kryptowaluta może rozpocząć wkrótce silną hossę, która katapultuje jej cenę do ponad 100 000 USD w przyszłym roku.

Za każdym razem, gdy bitcoin zamyka się powyżej poprzedniego miesięcznego maksimum wszechczasów, następował trend wzrostowy od 700 proc. do 1000 proc. – tłumaczy.

 

Analityk śledzi również kurs ethereum (ETH). Mówi, że ta kryptowaluta – powiązana z wiodącą platformą inteligentnych kontraktów  – wciąż konsoliduje na wykresie, ale może szybko odzyskać siły. Kluczowym poziomem wydaje się pułap 482 USD, którego przebicie ma pozwolić na rajd powyżej 500 USD.

 

Ponadto Josh Rager przygląda się innym aktywom z rynku DeFi. Trader mówi swoim zwolennikom, że istnieją możliwości generowania zysków z pooli Gameswap i (GSWAP) oraz Shroom.Finance (SHROOM).

Rager obserwuje również losy Axie Infinity (AXS).

– Axie Infinity po cichu osiąga 330-proc. wzrost w ciągu ostatniego tygodnia. Było to jedno z najsilniejszych aktywów nawet podczas korekty na BTC i ETH – dodał.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here