Naga MarketsDan Tapiero powiedział Anthony’emu Pompliano, że na rynek bitcoina może wpłynąć 15 bilionów USD kapitału instytucjonalnego, podnosząc cenę kryptowaluty nawet do 500 000 USD.

  • Tapiero jest zdania, że na rynek BTC wpłynie 15 bilionów USD, co doprowadzi do skoku ceny bitcoina do 500 000 USD.
  • Jego zdaniem w BTC zaczną masowo inwestować duzi inwestorzy i to nawet 15 proc. swoich zasobów.

Bitcoin po 500 000 USD

Współzałożyciel Gold Bullion International, Dan Tapiero, uważa, że ​​to tylko kwestia czasu, by cena bitcoina wzrosła nawet 500 000 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
W rozmowie z Anthonym Pompliano, Tapiero stwierdził, że “w ciągu następnych pięciu lat  złoto będzie po 4 000 USD.”

– Ale jeśli złoto będzie na poziomie 4000 USD, bitcoin prawdopodobnie zmieści się w przedziale od 300 000 do 500 000 USD, więc daje to 20, 30-krotny [skok ceny] – dodał. – Nie sądzę, żeby ktokolwiek w świecie złota […] nie zamierzał z tym dyskutować – zauważył.

Tapiero uważa, że ​​inwestorzy instytucjonalni prawdopodobnie zainwestują od 5 do 15 procent swoich portfeli w bitcoiny.

To ogromny kawałek [rynku]. 15 proc. ze 100 bilionów USD to 15 bilionów USD – dodał.

Jego zdaniem bitcoin jest zabezpieczeniem dla systemu fiducjarnego, a gdy jego kapitalizacja rynkowa osiągnie wartość bilionów USD, będzie “łatwiejszy w obsłudze dla większych inwestorów”, podobnie jak dziś jest to ze złotem.

– Nie ma wątpliwości, że bitcoin osiągnie lepsze wyniki niż złoto – prognozował.

BTC to nowe złoto

Inni analitycy są podobnie optymistyczni w kwestii bitcoina. Przykładowo dyrektor inwestycyjny Off the Chain Capital, Brian Estes, powiedział Reuterowi, że „przekroczenie 100 000 USD w ciągu jednego roku nie jest dla BTC” żadnym wyczynem i dodał, że 1 BTC może za rok kosztować nawet 288 000 USD.

Dziennikarz CNBC, Jim Cramer, również wierzy w świetlaną przyszłość bitcoina, co ujawnił inny podcast Pompliano. Cramer, który był sceptykiem w kwestii bitcoina podczas hossy w 2017 roku, niedawno stwierdził, że od tego czasu zdał sobie sprawę, że bitcoin jest dobrym zabezpieczeniem przed inflacją.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here