Naga MarketsBitcoin zdał test. Napływ BTC na giełdy największy od krachu z marca 2020 r.Dane z zasobów monitorowania sieci CryptoQuant i Glassnode pokazują, że napływ BTC na giełdy kryptowalut osiągnął roczny rekord w czwartek 13 maja. Tego dnia Bitcoin testował kluczowy obszar wsparcia w obrębie 49 000 USD.

  • Bitcoin spadł wczoraj pod poziom 46 000 USD
  • Niepokojące wiadomości przyczyniły się do spadku notowań BTC
  • Wieloryby wysyłają na giełdy więcej monet niż zwykle

Bitcoin napływa na giełdy kryptowalut

Bitcoin napotkał w tym tygodniu na silną presję ze strony sprzedających przez napływ wiadomości, które nie były zbyt sprzyjające dla najstarszej kryptowaluty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Tesla porzuciła realizację płatności BTC za sprzedawane auta. Następnie pojawiły się  pogłoski o dochodzeniu przez amerykańskie organy regulacyjne w sprawie giełdy Binance. To wystarczyło, aby notowania BTC/USD wyznaczyły wczoraj dołek na poziomie 45 700 USD.

Dane ze śledzenia zachowań traderów ujawniają skalę wyprzedaży i podobnie sugerują, że Bitcoin w rzeczywistości dość dobrze przetrwał czwartkową burzę.

Napływ monet do giełd osiągnął wczoraj 30 000 BTC (1,47 miliarda dolarów), podczas gdy likwidacja wyniosła 200 mln USD w ciągu zaledwie jednego dziesięciominutowego intrewału w okresie największej zmienności cen.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

— Czwartkowa sesja była ustanowiła szczyt napływu BTC od marcowego krachu w zeszłym roku. „Biorąc to pod uwagę, a także 200 mln USD likwidacji w ciągu 10 minut, BTC radził sobie bardzo dobrze – powiedział dziś analityk William Clemente.

Napływ Bitcoina na giełdy odzwierciedla chęć sprzedaży BTC w trybie przyspieszonym. Ki Young Ju, dyrektor generalny CryptoQuant, podkreślił, że wieloryby wysyłają monety na giełdy częściej niż zwykle, a to stanowi potencjalny znak, że faza niedźwiedzia jeszcze się nie skończyła.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here