Naga MarketsBitcoin na liściachWe wtorek notowania Bitcoina na luksemburskiej giełdzie Bitstamp tracą niespełna 3% i testują okrągły pułap 10 tysięcy dolarów, wspierany dodatkowo przez 50 EMA. Zdaniem Tomasza Rozmusa, inwestorzy oczekują kontynuacji deprecjacji i chcą skupować BTC po niższej cenie. Spojrzenie techniczne na BTC/USD prezentował również Maksymilian Bączkowski, podczas porannej odprawy traderów.


Bitcoin we wtorek może spaść do 9640 dolarów, zakłada Bączkowki

W poniedziałkowej analizie rynku Bitcoina, Maksymilian Bączkowski mówił o scenariuszu zejścia w okolice wsparcia na psychologicznej granicy 10 tys. USD. Scenariusz został zrealizowany, strefa wsparcia co prawda wybroniła dalszą deprecjację, presja podaży jest jednak na tyle silna, że miejsce może mieć głębsze cofnięcie i to jeszcze w trakcie dzisiejszej sesji:

„Zejście do wsparcia zostało osiągnięte, korekta została wybita, jednak nadal kontynuujemy zejście. Tendencja nie jest co prawda sprawdzana, jednak wracamy w zakres wsparcia o zakresie około 100 dolarów. Nadal istnieje możliwość odbicia, chociaż tendencja spadkowa jest nadal bardzo mocna. Dotychczasowe założenia zrewidowałbym do zejścia w okolice 9640 dolarów” – komentuje Maksymilian Bączkowski.

We wtorkowy poranek w ślad za spadkami BTC przesuwa się również rynek altcoinów. Ethereum, Ripple i Litecoin tracą w skali ostatnich 24 godzin około 5%.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here