Naga MarketsBitcoin zaliczy przecenę po gigantycznym krachu giełdowym, twierdzi Robert KiyosakiKurs Bitcoina może zaliczyć sporą przecenę i to nawet jeszcze w październiku, jak uważa guru inwestowania i personalnych finansów, Robert Kiyosaki. Jego zdaniem, gigantyczny krach rynku akcyjnego nadejdzie już w nadchodzącym miesiącu, przez co mogą opaść także notowania najpopularniejszej kryptowaluty.

Bitcoin może zaliczyć dużą korektę w październiku zdaniem Kiyosakiego

Roberty Kiyosaki jest przekonany o tym, że rynek akcyjny w październiku czeka gigantyczny krach. Uważa on, że może to się przełożyć także na spadek ceny złota i srebra, a także korektę kursu bitcoina.Gigantyczny krach na rynku akcyjnym nadejdzie w październiku. Dlaczego? Rentowność obligacji i brak jednorocznych obligacji skarbowych w rękach Fed. Złoto, srebro i bitcoin też mogą zaliczyć krach. Gotówka będzie najlepsza na kupowanie na przecenie po krachu. Nie radzę sprzedawać złota, srebra, bitcoina, ale sugeruję mieć mnóstwo gotówki na życie po krachu na giełdzie. Bądźcie ostrożni. – stwierdził Kiyosaki we wpisie na swoim profilu na Twitterze.

Kiyosaki słynie z przepowiadania kolejnych załamań na rynkach finansowych, z różną skutecznością. Już w czerwcu tego roku zapowiadał, że największy krach w historii świata jest już blisko z uwagi na „największą bańkę” jaką widziała ludzkość. Wtedy, podobnie jak teraz, polecał złoto, srebro i bitcoina.

W sierpniu autor „Bogatego Ojca, Biednego Ojca” pisał tak:

invest

Bitcoin ma największy potencjał wzrostowy. Gdy spada dolar, bitcoin i srebro to najlepsze inwestycje. – podkreślił Kiyosaki. – Głównym powodem, przez który inwestuję w bitcoina, złoto i srebro jest brak wiary w naszych liderów, Fed, Departament Skarbu, czy rynek akcyjny. Niestety, moja mama i tata, którzy oszczędzają pieniądze, wierzą.

fpmarkets

Robert Kiyosaki wyraził także swoje zdanie na temat ostatnich wieści związanych kryptowalutami w Chinach:

Chiny tego ranka ogłosiły nową politykę wobec krypto. Co to oznacza? Oznacza to, że Chiny chcą wyemitować swoją kryptowalutę. Jeśli USA pójdzie w ich ślady, Fed coin oznacza nielegalność bitcoina, USA zyskają centralny rząd, jak Chiny, i rozpocznie się amerykański komunizm, a skończy nasza wolność. – wieścił Kiyosaki.

Więcej o akcji chińskich regulatorów przeciwko bitcoinowi pisaliśmy tutaj: Tąpnięcie bitcoina (BTC). Chińscy regulatorzy chcą zakazać kryptowalut.

Warto jednak dwa razy zastanowić się zanim weźmie się wypowiedzi publikowane przez Kiyosakiego na poważnie. Jak zauważył Parik Patel, kontrowersyjny internetowy analityk finansowy, a właściwie parodystyczny profil twitterowy, Kiyosaki wielokrotnie mylił się w swoich odważnych zapowiedziach kolejnych krachów:

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here