Naga Markets

Bitcoin ma wkrótce ponownie wzrosnąć do 12 000 USD. Jeden z inwestorów tłumaczy to trzema trendami widocznymi na czterogodzinnym wykresie kryptowaluty.

  • Bitcoin za parę dni będzie ponownie po 12 000 USD – tak uważa jeden z inwestorów.
  • Ma być to efektem pewnych 3 trendów, które widać na wykresie.

Bitcoin po 12 000 USD

Zdaniem tradera powstanie rozbieżności między akcją cenową a RSI, wyprzedany jest też region podaży około 11 000-11 300 USD. Zwraca też uwagę na wsparcie na 200 MA. 

NED

To ma sprawić, że BTC prawdopodobnie ponownie ruszy w kierunku rekordowych poziomów zbliżonych do 12 400 USD.

Mój plan dot. BTC jest nadal aktualny – dodaje.

BTC jest w dobrym miejscu

Z kolei Raoul Pal, dyrektor generalny Real Vision, uważa, że ​​bitcoin i złoto pozostają w dobrym miejscu na wykresie.

Większość ludzi nie rozumie tego, ale po prostu [Jerome] Powell [szef Fedu – przyp. red.] wykazał, że istnieje ZERO tolerancji dla deflacji, więc [władze] zrobią WSZYSTKO, aby ją powstrzymać, a to jest dobre dla dwóch najtwardszych aktywów – złota i bitcoina. Powell CHCE inflacji. Nie sądzę, żeby dostał prawdziwą inflację popytową, ale dostanie dewaluację – dodał.

Warto wyjaśnić, że dolar jest dziś w dziwnej sytuacji z powodu ostatnich komentarzy prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella. Powiedział on, że chce pozwolić, by inflacja przekroczyła cel Fedu na poziomie 2 proc., który utrzymuje się od lat. Innymi słowy chce dewaluacji waluty.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here