Naga MarketsTrader z rynku kontraktów futures, Adam Mancini, zwraca uwagę na najnowsze skoki kursu bitcoina. Przewiduje, że BTC osiągnie nowy rekord cenowy w wysokości 24 000 USD w ciągu zaledwie sześciu miesięcy od dziś.

  • Mancini jest kolejnym inwestorem, który dostrzega duży potencjał BTC do wzrostów.
  • Jego zdaniem do pół roku bitcoin będzie kosztował 24 000 USD.

Bitcoin przygotowuje się do hossy

Mancini napisał na Twitterze, że główna kryptowaluta jest gotowa zakończyć konsolidację i podążyć za złotem, wspinając się w górę.

Bitcoin przygotowuje się do ruchu – prawdopodobnie pójdzie w ślady złota. Kończy się wieloletni trójkąt, a to nie rozwiązuje się za pomocą małych ruchów. Biorąc pod uwagę, że trend wchodzący w ten wzór był wzrostowy, powinno to rozwiązać się w sam sposób z celami 15 tys., a następnie 24 tys. USD – tłumaczy.

Ponoć 24 000 USD na wykresie BTC/USD możemy zobaczyć już za pół roku.

 

Prognoza Manciniego pojawia się, gdy bitcoin przełamał psychologiczny opór na poziomie 10 000 USD, osiągając nawet ponad 11 000 USD dziś w nocy.

Inne prognozy

Inni czołowi analitycy kryptowalut są równie byczo nastawieni co do kursu BTC.

Magazyn Bloomberg uważa, że za 1 BTC wkrótce będziemy płacili aż 12 000 USD. Jako powód podaje się rozwój sieci kryptowlauty, ale też otwarcie się USA na ten rynek.

Z kolei Tone Vays, czyli znany analityk rynku, idzie o krok dalej. Uważa, że na wykresie BTC możemy za pewien czas zobaczyć nowe ATH.

Z kolei Maz Keisera przewiduje, że para BTC/USD zmierza do poziomu cenowego w okolicach 30 000 USD.

– W grze jest 28 000 USD, zanim zobaczymy korektę – a potem dochodzimy do 6-cyfrowego wyniku – podsumował Keiser.

Dave the Wave spodziewa się zaś, że dominująca kryptowaluta przejdzie znaczną korektę i spadnie do 6 900 USD przed rozpoczęciem kolejnego cyklu byków.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here