Naga Markets

Raoul PalDyrektor generalny Real Vision Raoul Pal twierdzi, że pomimo ostatnich spadków Bitcoin wciąż ma przed sobą świetlane perspektywy. W jego ocenie, najstarsza z walut wirtualnych sięgnie przynajmniej poziomu 100 tysięcy dolarów przewyższając inne klasy aktywów i wydarzy się to “w najgorszym scenariuszu” w ciągu najbliższych 10 lat.

Bitcoin może wzrosnąć do miliona dolarów 

Pal uważa, że im bardziej ekstremalna jest nieodłączna zmienność aktywów (VOL), tym bardziej BTC może potencjalnie pomnożyć cenę w porównaniu do mniej ryzykownych inwestycji.– Zmienność daje nagrodę. Ponieważ jest to zasób 70-vol, daje te 20x, 50x, 100x [nagrody] w zależności od tego, na jaki okres czasu patrzysz – wskazuje dodając, że ludzie po prostu nie są do tego przygotowani, ponieważ są średnimi rewersjonistami. Myślą, że świat jest cykliczny i wszystko wraca do punktu wyjścia, więc każdy boom ma swoje załamanie, a każde załamanie powoduje powrót do punktu wyjścia.

– Ale to nie jest to, co dzieje się tutaj. [BTC – red.] jest w trendzie wykładniczym, więc każde załamanie jest znacznie wyższe. Bitcoin $4,000, Bitcoin $20,000. To od dołka do dołka, to jest niezwykłe. Ale ludzie tego nie widzą. Nie są do tego przyzwyczajeni. Nie wiedzą, jak sobie z tym radzić – wyjaśnia Pal.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Przechodząc dalej, Pal, który po raz pierwszy zainwestował w BTC, gdy ten kosztował zaledwie 200 dolarów wskazał, że Bitcoin będzie ostatecznie wart minimum 100 tysięcy dolarów, choć może on wzrosnąć nawet do miliona dolarów.

– W najgorszym przypadku będzie to 100 000 dolarów, w najlepszym 1 milion dolarów w ciągu najbliższych 10-20 lat – wskazał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax akcje | gpw azoty | kurs benefit | comarch akcje kupno | notowania dow jones na żywo | livechat akcje kupno | gpw pekao | gpw pkn orlen |

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułSprzedaż NFT dała zarobić markom tj. Nike, Guccii i kilku innym 260 mln dol.
Następny artykułAnaliza fundamentalna TIM i Compremum. Kryzys uderzy w biznesy spółek?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here