Naga MarketsBitcoin BTCDwa najważniejsze poziomy dla Bitcoina w tym momencie to wsparcie na wysokości 6,6 tys. USD oraz opór zlokalizowany na 7,7 tys. USD i właśnie w tym przedziale rozgrywać powinna się przyszła akcja cenowa, uważa Maksymilian Bączkowski z Comparic24.tv.


Bitcoin do 6,6 tys. USD, a potem ruch w kierunku celu na 7,7 tys. USD?

Wtorkowa sesja nie przynosi moim zdaniem żadnych sygnałów do inwestowania na Bitcoine, jeżeli jednak ktoś naprawdę musi, to można rozgrywać powrót w kierunku wspomnianej strefy wsparcia i korekty ostatniego układu. Należy jednak pamiętać, że Bitcoin nie lubi długoterminowego utrzymania sekwencji, w związku z czym może stać się coś nieprzewidywalnego – komentował we wtorek Maksymilian Bączkowski.

Bitcoin ma za sobą jedną z najlepszych sesji od niemal miesiąca, we wtorek jednak widać niezdecydowanie i w godzinach porannych rynek charakteryzuje brak większej zmienności.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWspółzałożyciel Ethereum ma pomysł, jak odkryć, kim jest Satoshi Nakamoto
Następny artykułAkcje Bloober Team w górę o 7,4%. Spółka ma umowę z globalnym wydawcą
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here