Naga MarketsZdaniem Maksymiliana Bączkowskiego obecna sytuacja na rynku kryptowalut oraz samego Bitcoina nosi ze sobą znamiona znanej z żargonu żeglarskiego flauty, czyli całkowicie bezwietrznych warunków. Wiatr rzeczywiście nie dmucha obecnie w żagle zmienności cyfrowych aktywów, w związku z czym perspektywy ruchów intraday również są silnie ograniczone.


Bitcoin z zasięgiem 7400 dolarów po ruchu w ewentualnej kontrze

Notowania BTC rysowały lokalny dołek w okolicach 7150 dolarów i jeżeli rynek odbije od niego utrzymując jednocześnie minima, wtedy zdaniem Bączkowskiego możliwe jest granie na odbicia w kierunku wtorkowych maksimów, czyli poziomu 7400 dolarów:

„Jeżeli rynek chciałby rozgrywać pozycje długie, to bazą do nich powinien być ostatni dołek. Mowa tutaj o 7150 dolarów, jeżeli poziom utrzyma wspomniane poziomy, wtedy pojawi się możliwość rozegrania w ramach kontry w kierunku lokalnych maksimów pod poziomem 7400 dolarów” – komentował Maksymilian Bączkowski na antenie Comparic24.tv.

Brak zmienności i obrotów widać nie tylko na BTC, ale również w gronie pozostałych z 20 czołowych kryptowalut. Inwestorzy zadają sobie pytanie czy rynek nie wchodzi w tym roku przedwcześnie w okres świątecznego wyhamowania.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here