Naga Markets



Zdaniem Maksymiliana Bączkowskiego obecna sytuacja na rynku kryptowalut oraz samego Bitcoina nosi ze sobą znamiona znanej z żargonu żeglarskiego flauty, czyli całkowicie bezwietrznych warunków. Wiatr rzeczywiście nie dmucha obecnie w żagle zmienności cyfrowych aktywów, w związku z czym perspektywy ruchów intraday również są silnie ograniczone.


Bitcoin z zasięgiem 7400 dolarów po ruchu w ewentualnej kontrze

Notowania BTC rysowały lokalny dołek w okolicach 7150 dolarów i jeżeli rynek odbije od niego utrzymując jednocześnie minima, wtedy zdaniem Bączkowskiego możliwe jest granie na odbicia w kierunku wtorkowych maksimów, czyli poziomu 7400 dolarów:

„Jeżeli rynek chciałby rozgrywać pozycje długie, to bazą do nich powinien być ostatni dołek. Mowa tutaj o 7150 dolarów, jeżeli poziom utrzyma wspomniane poziomy, wtedy pojawi się możliwość rozegrania w ramach kontry w kierunku lokalnych maksimów pod poziomem 7400 dolarów” – komentował Maksymilian Bączkowski na antenie Comparic24.tv.

Brak zmienności i obrotów widać nie tylko na BTC, ale również w gronie pozostałych z 20 czołowych kryptowalut. Inwestorzy zadają sobie pytanie czy rynek nie wchodzi w tym roku przedwcześnie w okres świątecznego wyhamowania.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDolar czeka na ostatnie słowa FED w tym roku. Czy kurs USD zareaguje na posiedzenie FOMC?
Następny artykułPrzewaga Johnsona maleje na dzień przed wyborami! Konserwatyści przegrają wybory?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here