Naga MarketsBitcoin z oporem na 7400 dolarów. M. Bączkowski prognozuje spadki kursu BTC w kierunku 6800 dolarówBitcoin realizował w trakcie minionych sesji ostatnie założenia, nie doszło jednak finalnie do testu okolic 8 tysięcy dolarów. Grudniowy spadek poniżej ostatniego potwierdzonego dołka (OPD) oznacza, że ten będzie pełnił rolę oporu i zdaniem Maksymiliana Bączkowskiego kurs BTC w trakcie poniedziałkowej sesji będzie się osuwał, pierwszy docelowy poziom to 6800, a następnie 6500 dolarów.


Bitcoin pod presją podażową, w poniedziałek cel spadków na 6800 dolarów

„Patrząc na obecną strukturę rynkową, to nie jest ona już tak ciekawa jak jeszcze w zeszłym tygodniu. Po sekwencji impulsów i korekt rynek nie zrealizował docelowych założeń, a poziom OPD na wysokości 7400 dolarów pełni obecnie rolę nowego oporu. W efekcie oznacza to dla mnie możliwość dalszych spadków, a celem na dzisiaj będzie 6800 dolarów” – komentował na antenie Comparic24.tv Maksymilian Bączkowski.

W ujęciu wykresu dziennego kurs BTC traci trzecią sesję z rzędu, co jest następstwem nieudanej próby wybicia lokalnych maksimów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCyber Monday i Black Friday w Polsce: LPP i CCC beneficjentami giełdowymi szału zakupowego?
Następny artykułVertcoin i atak 51%: Fork sieci Bitcoin padł ofiarą nieudanego nalotu hakerów
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here